Анатолій Бондаренко: "Сьогодні за надуманими звинуваченнями судять та затримують лише опозиціонерів"

Сьомого травня близько 23.00 біля бару Оскар було вчинено замах на життя депутата Черкаської районної ради від ВО «Батьківщина» Олександра Яценка. Зловмисник завдав декілька ударів ножем біля закладу відпочинку та спробував втекти. Його оперативно затримали працівники міліції, однак суд при обранні міри запобіжного заходу для суспільно небезпечного злочинця обрав заставу у 95 тис. гривень, а не утримання під вартою. З цього приводу ми взяли коментар у голови обласної організації політичної партії «Батьківщина» Анатолія Бондаренко. З яким за нашою інформацією Олександра Яценка повязують як партійні так і дружні стосунки.

Однак Анатолій Васильович відмовився коментувати подробиці трагічної події.

- Я не можу сказати, що мене не було поблизу. Я там був, але враховуючи таємницю слідства, не можу зараз давати коментарі які стосуються безпосередньо характеру і перебігу самої трагічної події, - сказав Бондаренко. 

Опозиціонер дав свою оцінку цих подій.

- Проте я і переконаний громадськість, вражені таким ставленням судді Соснівського районного суду Валерія Чепурного до цього резонансного випадку.

В даному конкретному випадку в мене немає жодних претензій до працівників міліції – вони спрацювали оперативно і затримали зловмисника. 

Однак рішення сліпої Феміди мене здивувало. Дійсно вона виявилася «сліпою» в негативному розумінні і не побачила спроби вбивства депутата – представника громади. 

Коли сьогодні вже ріжуть депутатів, то як себе захищеними будуть відчувати прості громадяни? І після такого резонансу, суддя приймає рішення про звільнення під заставу у 95 тис. гривень. Коли навпаки потрібно убезпечити суспільство від такого небезпечного злочинця. І влада хоче щоб після таких рішень люди довіряли судовій системі?

Насамкінець очільник «Батьківщини» ратував на нелегку долю опозиціонерів та обіцяв звернутися через депутатів Верховної Ради до вищих судових органів влади країни за оцінкою такого рішення суду.

- Сьогодні за надуманими звинуваченнями судять та затримують лише опозиціонерів. Для прикладу, коли Ігор Сичов за напис на паркані одразу був взятий під варту, то тут, коли зловмисник намагався вбити депутата -його відпускають.

Ми безперечно через своїх депутатів у Верховній Раді будемо звертатися до органів вищої судової влади країни, щоб була надана гідна оцінка такому рішенню судді Соснівського суду, - підсумував Анатолій Бондаренко.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx