Анатолій Бондаренко: "Собаки брешуть - караван іде"

Голова обласної організації партії ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко дав невелике інтерв’ю нашому виданню напередодні акції Вставай Україно та прокоментував закиди опонентів. Які зараз звучать все частіше і частіше. Головний докір як опонентів так і деяких партнерів по опозиції – входження до складу виконавчого комітету.

- Якщо чесно, то я вже втомився повторювати, що входження представників опозиції до складу виконавчого комітету покликано лише одним завданням – потребою громадського контролю діяльності міської влади. І все, на цьому крапка. Вся ота істерія яку вчинили навколо цього питання – це спроба дискредитувати найпотужнішу політичну силу Черкащини ВО «Батьківщина».

І мені прикро, що до цього процесу долучаються деякі наші партнери або люди які колись були в опозиції, - коментує Анатолій Бондаренко.

Очевидно ж, рішення про входження опозиціонерів до складу виконкому не приймалося вами одноосібно.

- В нас демократична партія і я як керівник обласної організації не приймаю одноосібно рішень такого рівня. Ми звичайно радилися, було зібрано засідання фракції «Батьківщини» у міській раді, де і було прийнято таке рішення.

Але хочу зараз відмітити такий момент, який мене особисто дивує. Коли відбувалося обговорення у опозиційних колах питання входження опозиціонерів до складу виконкому, то всі наші партнери брали в цьому участь. Висловлювали свої думки, пропозиції по кандидатурах. Зараз же всі навідріз заявляють, що не брали участі в жодних переговорах. Я вважаю такий підхід наших партнерів по опозиції неправильним. Потрібно не ховатися від людей, а виходити і чесно говорити про свою діяльність, а не гратися в кулуарні ігри – хто кого підставить, - говорить лідер обласної «Батьківщини».

Щодо бурхливої діяльності Любові Майбороди по захисту місцевого самоврядування, що можете сказати.

- До числа шанувальників таланту Любові Майбороди, використовувати політичну кон’юнктуру заради власних фінансових інтересів, я не належу. Щодо звернення до лідерів опозиції яке вона написала разом з Одаричем, то це їх питання, кому вони що пишуть.

Зараз ви готуєтесь до акції Вставай Україно в Києві.

- Так ми готуємося до акції Вставай Україно в Києві 18 травня і запевняю вас, що Черкащина буде представлена солідною делегацією. Звичайно, що влада буде перешкоджати нам в цій діяльності, але ми знаємо як їм протидіяти.

Щодо поточної роботи, то ми займаємося розбудовою дієвих партійних структур. І хочу тут завершити старим але змістовним прислів’ям – собаки брешуть, а караван іде. Причому - це надійний караван.

Я не тримаю зла чи образи на окремих представників опозиції чи людей які позиціонують себе як опозиціонерів, але їм варто пам’ятати, що окрім їх є ще 16 тис. членів партії і насамперед варто поважати їх позицію.

Підготував: Олександр Безпрозванний

Останні новини