Анатолій Бондаренко проти забудови пляжу в Соснівці

Голова обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко висловив своє негативне ставлення до активізації забудови берегової лінії Дніпра. Зокрема мова йде про новий виток забудови пляжу в районі Соснівка. Про це ми нещодавно писали в одному з матеріалів.

Докладніше можна прочитати в  матеріалі:

"Освоєння "гаманцями" берегової лінії Соснівки триває - винні "папередніки"  http://kropyva.ck.ua/content/osvo-nnya-gamantsyami-beregovo-l-n-v-raion-sosn-vki-triva-vinn-paperedn-ki

На питання щодо забудови берегової лінії Соснівки очільник обласної "Батьківщини" дав відповідь нашому журналісту. 

- Щодо забудови берегу Дніпра. Ви пам'ятаєте гучні заяви в нас були очільника області. Так де ж ці заяви ділися? Я бачу тільки паркан отам коло Анреєвської дачі загородили. Пригородили 6 гектарів чи 3 і смітники як там були так вони і залишилися.

Оце приклад господарювання управління майном обласної комунальної власності. От коли буде голова обласної ради звітувати. От хай він відповість, що вони зробили крім того що загородили 3-4 гектари лісу. Отак воно, оці всі гучні заяви. Я думаю що піар-служба губернатора робить відповідні заяви на основі досліджень. Яка болюча тема для черкащан? Забудова берегів - потрібно зробити заяву.

І ви бачите що від цих заяв ми отримуємо нульовий результат. Прокуратура не реагує на заяви губернатора, або це чистий піар-хід, - таку відповідь дав Анатолій Бондаренко.

Але очевидно лише того, що Анатолій Васильович проти забудови, цього недостатньо щоб її зупинити. Сьогодні він підняв важливе і актуальне питання щодо забудови скверу за облрадою, але ми вважаємо, що потрібно акцентувати увагу не лише на ньому, а й ставити питання і по таких проблемах як забудова берегової лінії в Соснівці. Та безлічі інших проблем такого характеру. Тому маємо надію, що проблема щодо забудови пляжу в Соснівці буде піднята і на сесії обласної ради.