Анатолій Бондаренко Миколі Булатецькому: "Упевнений, що Ви почуєте мої аргументи і погодитеся з моїм правом на те, щоб їх відстоювати. "

Голова Черкаської обласної організації партії "Батьківщина" Анатолій Бондаренко відреагував на публічні звинувачення від Миколи Булатецького в роботі на обласну владу. Зробив він це шляхом відкритого листа до  Миколи Івановича, який і публікує наше видання.

"Шановний Миколо Івановичу!

Уважно прочитав Ваше інтерв`ю виданню Тиждень.UA. Зі здивуванням дізнався, що на повторних виборах на 194 окрузі Ви очікуєте від мене «прихованих негативних дій».
Ніколи не вважав, що непорозуміння між однопартійцями слід виносити на люди. Проте Ви кинули мені публічний докір. Тому даю Вам публічну відповідь.
По-перше, Миколо Івановичу, заявляю, що вважаю Вас переможцем виборів по 194-му мажоритарному округу. Влада брутально позбавили Вас заслуженого депутатського мандату. Тому як черкащанин, громадянин, як голова обласної організації ВО «Батьківщина» я докладатиму всіх зусиль, щоб правда перемогла, і Ви отримали мандат народного депутата України. Так само на Вашу перемогу працюватиме штаб об`єднаної опозиції.
По-друге, вважаю, що Ваше незадоволення моїми діями пов`язане з розходженням в оцінці подій, пов`язаних із достроковою відставкою Сергія Одарича з посади міського голови Черкас. Нагадаю, що ми з Вами, починаючи з жовтня 2010 року, були послідовними опонентами коаліції Вільних демократів Одарича та Партії регіонів у Черкаській міській раді.
Ваші запальні виступи з приводу дій Одарича й регіоналів пам`ятає багато черкащан. Від слів Ви (траплялося й таке) переходили до дій, особисто зламавши турнікет під час штурму Черкаського виконавчого комітету «афганцями».
Бондаренко-Булатецькому: Ваші персональні образи стали вищими за інтереси громади

Але в певний момент, на мою думку, Ваші персональні образи стали вищими за інтереси громади Черкас. У чому саме? Важко сперечатися з тим, що однією з причин відставки Одарича став його конфлікт з почесним президентом ПАТ «Азот» Валентиною Жуковською. Також важко недооцінити її роль в тому, що Ви досі не депутат Верховної Ради.
У випадку з відстороненням Одаричем інтереси Жуковської збіглися з інтересами черкащан. Це, вважаєте Ви, робить усунення Одарича несправедливим, а тих, хто брав участь у його відстороненні, слід вважати поплічниками олігархів.
Переконаний, що Ви, Миколо Івановичу, піддалися емоціям. Уявімо, що конфлікту Сергія Олеговича та Валентини Андріївни немає. Одарич так само у зв`язці з Партією регіонів обплутує Черкаси схемами й схемочками. Булатецький продовжує люто критикувати «запроданців» Вільних демократів та злочинну владу. Черкаси чекають, поки більшість депутатів міської ради дослухаються до думки Булатецького й прожене Одарича.
Упевнений, що поки б почули Булатецького, від міста могли б лишитися «ріжки та ніжки». Заради того, щоб уберегти комунальні підприємства Черкас від банкрутства, зароблені черкащанами десятки мільйонів гривень від перетікання на рахунки «своїх» фірм та фірмочок, як відповідальний політик, я готовий піти на тимчасові домовленості з самим чортом.
До речі, такої ж думки дотримується і Ваш син, депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини» Максим Булатецький. Максим Миколайович, як і я, був і залишається в опозиції до тих правил життя, які запропонував Черкасам Сергій Одарич та його команда. Сподіваюся, що свого сина Ви не вважаєте «поплічником Жуковської та Фірташа».
Незважаючи на Вашу окрему позицію у питанні Одарича, Черкаська обласна організація «Батьківщина» не збиралася й не буде застосовувати до Вас заходи партійного впливу.
«Батьківщина» - демократична партія. Якщо такий яскравий її представник, як Ви, без каменя за пазухою, не погоджується з діями керівництва, то це говорить про те, що в партії немає «одобрямсу», що організм здоровий. Упевнений, що Ви почуєте мої аргументи і погодитеся з моїм правом на те, щоб їх відстоювати.
З повагою, Анатолій Бондаренко, голова Черкаської обласної організації «Батьківщина»"

Останні новини