Анатолій Бондаренко лідер ВО "Батьківщина" на Черкащині: "Історія поразок - це історія розбрату, а історія перемог - це історія єднання (ексклюзивне інтерв'ю частина 2)"

Шановні читачі пропонуємо Вашій увазі другу частину ексклюзивного інтерв'ю з головою обласної організації політичної партії ВО "Батьківщина" Анатолієм Васильовичем Бондаренко.

16. Як ви ставитесь до чорного піару в інетернеті який постійно викидається на опозиціонерів?

Ну це говорить про те, що якщо пускають чорнуху на нас, то ми ідемо у вірному напрямку. Я вам скажу, що проглядається викид чорнухи з міської ради і розсилка йшла з вайфаю в міськвиконкомі. Тобто саме джерело було в міськвиконкомі. Як великий піарщик Сергій Одарич хоче щоб опозиція мала розбрат. Щоб він мав шанс на перемогу. По моїм даним, партія вільних демократів має терміново стати опозиційною і спробувати позагравати з опозицією. Хоче знову на крилах опозиційності стати мером. Це така технологія сьогодні внести розбрат в опозиційні кола.

17. Не буде такого що Одарич буде єдиним кандидатом від опозиції?

Ні я думаю, що цього не буде. Якщо Одарич буде кандидатом від опозиції, то мене не буде в такій опозиції.

18. Якісь кандидати які розглядаються від опозиції вже є?

Ну подивимось. Поки конкретних прізвищ немає.

19. Ви наприклад можете взяти участь у виборах мера Черкас?

Я можу взяти участь, якщо мене делегує партійна організація наша і я буду погоджений з нашими політичними партнерами. В цьому разі я можу взяти участь у виборах мера. У мене достатньо досвіду, можу навіть спокійно заявити, що в мене є більше досвіду ніж в Одарича. Я не виключаю можливість своєї участі у виборах мера, якщо це буде політична воля нашої партійної організації.

20. Наближається акція Вставай Україно, робота активізувалась, як вона буде проходити в Черкасах? Це буде мітинг, хода, а потім виступи, як це буде?

Зараз ми вирішуємо це питання з нашими київськими колегами, як саме будемо проводити.

21. Перевибори до Верховної Ради по двох Черкаських округах будуть?

Я хотів би щоб просто встановили результати, де наші колеги-партійці перемогли. Я хотів би щоб виконали рішення європейського суду яке буде.

22. А чому на столичному рівні так кволо веде себе опозиція у вирішенні питання перевиборів. Чи опозиція не хоче перевиборів?

В будь-якому випадку потрібно встановити результати і Черкащина повинна мати своїх депутатів.

23. Яка ситуація у внутрішньопартійній боротьбі у ВО «Батьківщина»?

Дискусія закінчена і пішла активна робота. Є статутні органи, є бюро, є партійні організації. І їх всі повинні дотримуватися. Головна для нас дискусія – це дискусія з режимом.

24. Як зараз справи з втіленням вашої ініціативи по збору підписів проти будівництва парковки на Хрещатику?

Зараз ми випускаємо черговий номер партійної газети і знову запускаємо продовження цієї ініціативи. Знову активізуємося, знову будуть палатки, знову збір підписів. Заплановано акцію Молодої Батьківщини «Ми хочемо жити». Акція спрямована на захист дерев на Хрещатику.

Щодо зелених насаджень і прикладу реконструкції хочу додати.

Є дві реконструкції на Соборній площі і на Дружбі народів. Але хочу сказати, що нашим політичним опонентам вистачило розуму залишити на площі біля Дружби народів всі дерева які були. І в цьому питанні я схиляю голову перед таким підходом до реконструкції. Стосовно дерев, вони огородили, розпланували все, але зберегли насадження. Нажаль не вистачило глузду панно залишити. Я думаю з цим панно їх просто підставили, бо воно б ще 20 років стояло. А про Соборну площу нічого й говорити, ви все самі бачите.

25. Щодо проблеми з тролейбусами які Азот ніяк нібито не віддасть?

Я підтримую останні заяви Азоту, нехай Одарич прозвітує де поділися ті величезні кошти які підприємство виділило місту - 90 млн. грн. Я так бачу, що вони зрозуміли хто такий Одарич, що це аферист з аферистів. Хай тепер спитають у нього. На громадських слуханнях нехай розкаже відкрито.

Останні його великі помилки – це те що він заявив, що хворі з Фрезеніуса проплачені, працівники тролейбусного парку проплачені, стоматполіклініка проплачена. Він пам’ятає як він квіти носив до монументу воїнам-афганцям? Ми змусимо його вибачатися перед цими людьми.

26. Чи буде публічна обструкція фальсифікаторів виборів?

Я людина більш радикальних поглядів. Я сьогодні запитую, а що ви зробили щоб покарати, де сьогодні голова комісії (Козько О.І. - голова ОВК 194 ред.)? Значить потрібно робити пікет в першу чергу біля її домоволодіння. Щоб в першу чергу її родичі, знайомі, сусіди, бачили що вона фальсифікатор виборів. Звісно цьому потрібно надавати розголосу і ми будемо працювати над цим.

27. Як ви оціните тандем Одарич-Тулуб які зараз дуже плідно співпрацюють?

Сьогодні і Сергій Тулуб і Сергій Одарич хотять тихенько один одного підставити. Коли ми вже більш детальну увагу стали приділяти Одаричу, мені вже через восьмі руки передають, - що вам нема чим зайнятись, ви ж Тулубом займалися то ним і займайтесь. Та ми вами двома будемо займатися тому, що ви Сергій Олегович не на громаду працюєте.

28. Нібито в Сергія Одарича не все в команді добре і команда розбігається, що ви знаєте з цього питання?

Команду цементувати потрібно ідеями. Сьогодні яка ідея? 300 млн. на реконструкцію водоканалу і об’єднати з теплокомуненерго, а самі тихенько хотять тут замазать фасади і очі жителям Черкас пафосною реконструкцією Хрещатика. Більшість людей негативно відносяться до реконструкції. Навіть у вас на сайті більшість людей вважають, що потрібно спрямувати кошти на інші об’єкти.

29. Зараз міська влада активізує роботу комітетів самоорганізації населення, з чим це пов’язано на вашу думку?

Це буде основна рухаюча сила на місцевих виборах. Коли ці комітети обиралися, були прямо скандали, битви за ці комітети. Тіки лояльна до міської влади людина мала там бути. Так почекайте, комітет самоорганізації населення - це повинна бути певна противага владі, а не прислуговування владі. Звичайно ініціатива здорова і навіть допомога повинна бути, але без політичного забарвлення.

30. З наближенням президентської кампанії не розсвариться опозиція?

Ну будемо надіятись що не розсвариться. Ми вже гірко нахльобалися цього. Історія поразок – це історія розбрату, а історія перемог – це історія єднання.

Анатолій Васильович дякуємо Вам за згоду так щиро і відверто поспілкуватися та бажаємо подальших успіхів у Вашій боротьбі.

 

Останні новини