Анатолій Бондаренко: "Головне щоб люди в душі відчули патріотизм і дух Холодного Яру"

Події вшанування героїв Холодного Яру викликали неоднозначні оцінки різних засобів масової інформації а подекуди й політичних діячів. Анатолій Бондаренко один з тих людей які доклали значних зусиль до організації цього важливого історико-культурного заходу. Однак з невідомих нам причин чомусь не отримав слова на офіційній частині вшанування. Тому ми поспілкувалися з ним особисто.

- Я приїхав сам та приїхали мої однопартійці, партійний актив і мені головне щоб люди в душі відчули патріотизм і дух Холодного Яру. Особисто для мене не було принциповим питання виступу. Я взагалі вважаю що такий захід повинен бути більш патріотичним, - зазначив опозиціонер.

Прокоментував Анатолій Бондаренко і участь представників влади в заході.

 - - Ви бачили як неприродно виступав Касьян. Видно що його просто послали сюди. Він нервувався, в нього трусилися руки з листочка читав і навіть прізвищ не знає людей про яких говорив. Я хотів би щоб Сергій Борисович вийшов і сказав як він поважає Черкащину героїв Холодного Яру. Я вам скажу що можливо владі вже трошки дійшло що потрібно вшановувати героїв Холодного Яру, можливо. Але мені здається що ні. Я вам скажу одне діло заяви, а інше діло справи. Мені здається що культура Черкащини і Холодного Яру вона чужа для Сергія Борисовича. Він здобув становлення своєї особистості за славних комуністичних часів. Це речі які йому не до душі.
Мені незрозуміло коли найбільшим організатором і спонсором є Батьківщина а перший виступає Касьян. Страшно не те що донецькі панують на Черкащині, а страшно те що є черкащани які їм прислужують, оце найстрашніше.

Ну те що я не виступив то з цього для себе я не роблю трагедію. Ви ж розумієте що я співорганізатор, головний організатор Роман Коваль, то це питання до нього, - підсумував Анатолій Бондаренко.

Останні новини