Алкоголь, ДТП, хамство поліції екс-міліціянта бізнесмена - відсутність покарання

Колишній високопоставлений міліціянт, а нині успішний бізнесмен-будівельник після скоєння ДТП в стані алкогольного сп’яніння, хамства поліції уник будь-якої відповідальності.

За класичною схемою затягування судового розгляду протоколу про адмінпорушення, директор відомої на Черкащині фірми ПМ-Арсенал Владислав Володимирович Мамчур уник будь-якого покарання. 

Події за участі бізнесмена та екс-міліціянта розгорнулися 24 січня цього року близько 00.30. Як слідує із складених адмінпротоколів, правопорушник керував автомобілем «Мітсубісі Паджеро» в стані алкогольного сп’яніння, від проходження медичного освідчення відмовився. Під час їзди в стані алкогольного сп’яніння на вимогу працівника поліції через гучномовець не зупинився, згодом вїхав в бетонний паркан. У спілкуванні з поліцейськими поводив себе грубо із використанням нецензурної лексики. 

За результатами правопорушень було складено протоколи по пяти статтях кодексу про адмінпорушення – ст. 130 – керування транспортним засобом в станні сп’яніння, ст. 124 – порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів чи інших споруд, ст. 122-2 – невиконання вимоги про зупинку, ст. 173 – дрібне хуліганство, ст. 185 – злісна непокора законній вимозі поліцейського. 

Однак як йдеться в постанові Придніпровського районного суду, правопорушник подавав заяви про відкладення розгляду даних протоколів, тому протоколи не були розглянуті у визначений законодавством трьохмісячний строк. 

25 квітня суд розглянув зазначені протоколи та закрив провадження по всіх порушеннях у зв’язку з закінченням строків розгляду, рішення вступило в законну силу. 

Відзначимо, що Владислав Мамчур свого часу працював начальником Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю в Черкаській області. З 2013 року активно займається бізнесом. Останній найбільш відомий об’єкт яким займається ПМ-Аресенал – це реконструкція будівлі Черкаського музично-драматичного театру.
 

Останні новини