Акція «За чисте довкілля» триває на Чигиринщині

За ініціативи Чигиринської міської ради 11 квітня в місті Чигирин була проведена акція «Чистий четвер», участь в якій взяла вся суспільно активна громада міста.

Напередодні травневих свят з метою належного їх відзначення органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям незалежно від форм власності, всім мешканцям району необхідно виконати значний обсяг робіт зі здійснення заходів із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, вулиць, доріг, тротуарів та зупинок громадського транспорту, а також забезпечити очищення від сміття прилеглих до житлових масивів територій.

Працівники установ та організацій наводили порядок на території міста після зимового періоду: прибирали території, прилеглі до їх підприємств, проводили обрізку гілля дерев, очищали зелену зону від листя, приводили в належний стан території біля пам’ятника Т.Г. Шевченку та Обеліску Слави.

До 30 квітня триватиме двомісячник із благоустрою на території всіх населених пунктів району.

А 20 квітня вся громадськість краю приєднається до проведення Всеукраїнського суботника «За чисте довкілля».
 

Останні новини