Акція Вставай Україно в Києві - Черкаська опозиція готується - влада перешкоджає

18 травня о 12.00 на Євпропейській площі у Києві відбудеться мітинг у рамках всеукраїнської акції «Вставай Україно». Одночасно на Європейській площі Партія регіонів запланувала проведення «антифашистського» маршу. 

До названих заходів активно готується як черкаська опозиція так і влада.

Про останні приготування ВО «Батьківщина» повідомив Анатолій Бондаренко.

- Ми активно готуємось і від Черкащини буде солідна делегація активістів. На відміну від Партії регіонів, ми запрошуємо людей на акцію. Для прикладу Партія регіонів вже планує свою акцію і звозитиме працівників бюджетних установ з усієї країни. 

Через близькість до Києва нашого міста та значної частини районів області, на обласне керівництво доведені серйозні плани по кількості людей, явку яких має забезпечити влада. 

Зокрема вже по Драбівському районі є рознарядка привезти 300 чоловік. Використовуючи адміністративний ресурс – вчителів, лікарів, працівників культури змушують їхати на провладну акцію. Вже активно формуються списки. Люди незадоволені таким примусом, телефонують в наші партійні організації на місцях і просять допомоги та захисту, - розповідає Анатолій Бондаренко.

Головну ставку опозиційні партійні організації будуть робити на невеликі автобуси та власний транспорт активістів.

- Ми звичайно робимо ставку на невеликі автобуси та власний транспорт активістів. Оскільки вже неефективно замовляти великі автобуси через системні протидії влади. За моєю інформацією у перевізників вже орендовані автобуси великої місткості які поїхали у східні області і будуть везти людей на акцію Партії Регіонів, - інформує опозиціонер. 

Голова обласної «Батьківщини» висловив здивування з приводу слабкої підготовки до акції Вставай Україно з боку партнерів по опозиції.

- «УДАР» і «Свобода» десь пропали. Тут на підході акція Вставай Україно, а я не бачу активної підготовки до неї з боку партнерів. «Фронт змін» активізував свою роботу в цьому напрямку, принаймні про це повідомляла Наталія Старікова. Проте головний тягар по організації знову взяла на себе «Батьківщина», - повідомляє Бондаренко.

Також в різних ЗМІ вже традиційно зявляється інформація про те, що влада Черкащини використає всі методи адміністративного тиску щоб зменшити кількість активістів які бажають взяти участь в акції.

Про це інформують «Коментарі» http://ua.comments.ua/. Міліціонери погрожують, що «нікого не випускатимуть з міст області, а якщо все ж таки транспорт виїде, то його зупиняти і відправляти на штрафмайданчик», - кажуть місцеві «свободівці».

Даішники також повідомляють власникам транспортних засобів, що будуть відстежувати пересування приватних маршруток та автомобілів. Крім того, вже сьогодні неможливо придбати квитки на рейсові автобуси. Отже, 18 травня в Київ автобуси відправляться або порожні, або ж їх заповнять проплаченими учасниками «Антифашистського маршу» Партії регіонів. «Можливо, що всі рейси в столичному напрямку скасують», — зазначили опозиціонери.
 

Останні новини