Акція "Молодої Батьківщини" - "Ми хочемо жити!"

Сьогодні молоді активісти у сквері за обласною радою провели акцію «Ми хочемо жити».

Вони обклеювали дерева по вул..Хрещатик листівками з написами «Одарич, я не поїду на ДОК», «Хочемо, щоб Черкаси були зеленим містом», «Коли мене зрубають, я не зможу давати кисень»!

Молода активістка Тетяна вважає, що не можна вирубувати дерева не узгодивши це із жителями навколишніхбудинків, адже вони виділяють кисень і забирають вуглекислий газ. І якщо є дерева які потрібно зрубати, то це ті які вже дуже старі і можуть загрожувати життю населення. Але їх точно не 230 як повідомляють у мерії.

Також на акції був присутній Голова Черкаської організації національного молодіжного центру екологічної ініціативи Шмигаль Сергій, який теж виступає проти винищення дерев:

- Кожне дерево приносить дуже багато кисню, забирає на себе пил. Чув що хочуть на місцях вирубаних дерев посадити нові, але я вважаю, що вони не приживуться, так як грунт на цій вулиці дуже виснажений. Ще я являюсь членом громадської ради при відділі екології і мене обурює те, що нас навіть не повідомили про громадське слухання з приводу цього питання.

А мер міста Сергій Одарич на сьогоднішній прес-конференції заявив, що:

- Якщо всі такі розумні і проти вирубування цих дерев, то нехай хоч хтось один прийде і напише заяву, що у випадку коли на когось впаде одне з цих дерев або його частина, то він особисто за це буде нести відповідальність.
 

Останні новини