Активність руху "УДАР-кидалово" в Черкасах хочуть обмежити фізично

Вчора в Черкасах відбулася прес-конференція на тему «Ударне кидалово від Черкаського УДАРу». Екс-керівник окружного виборчого штабу № 194 Олександр Безпрозванний та координатор всеукраїнської акції «Тримай УДАР» Володимир Воліков розповіли про проблему невирішеності боргів партії.

На прес-конференцію прибули і заслані «козачки» від партії «УДАР» - Петро Чернявський доволі відомий, але безуспішний місцевий політик який налагодив контакти з Черкаським «УДАРом» очевидно з надією отримання політичних дивідендів. Та відомий молодий активіст «УДАРу» який настільки відомий, що ми навіть не запам’ятали його прізвища.

Зазначені особи намагалися зірвати захід однак їм це не вдалося.

Активіст руху «УДАР-кидалово» Олександр Безпрозванний повідомив інформацію про пошук ударівцями людей які б фізично обмежили його особисту активну позицію.

- З кількох джерел до мене доходить інформація, що керманичі обласного «УДАРу» за вказівкою з Києва займаються пошуками людей, які могли б фізично припинити, або обмежити мою активну громадську діяльність. Тому через ЗМІ я звертаюся до УМВС у Черкаській області та до обласної прокуратури провести роз’яснювальну роботу для наших політиків та пояснити передбачений законодавством рівень відповідальності за завдання фізичної шкоди особам, - повідомив Олександр Безпрозванний. 

Факт пошуку людей для фізичної розправи з активістом руху заперечили в обласній організації партії «УДАР» мотивуючи це відсутністю звернень у міліцію.

- Погрози про фізичну розправу є вигадками, адже від провокаторів не було жодного звернення у міліцію, - інформує прес-служба обласного «УДАРу».

Насамкінець нагадуємо, що навіть на публічне звернення до правоохоронних органів через ЗМІ вони мають реагувати.