Користувацький вхід

Активісти руху "УДАР-кидалово" розкажуть як Черкаський "УДАР" кинув своїх прихильників

Активісти руху «УДАР-кидалово» розкажуть як Черкаський «УДАР» кинув своїх прихильників.

ПРЕС-РЕЛІЗ

Проблема боргів партії «УДАР Віталія Кличка» перед колишніми співробітниками штабів, агітаторами, членами ДВК, спостерігачами за роботу під час минулорічних виборів досить відома. Принаймні в широкому експертному колі журналістів, політиків, громадських діячів.

Протягом тривалого часу представники громадського руху «УДАР-кидалово» ведуть боротьбу за повернення зароблених коштів і на Черкащині.

Сьогодні дане питання, яке має і значну складову принципу суспільної відповідальності політиків, вийшло за рамки боротьби на місцях, в регіонах. Після нещодавньої прес-конференції в столиці України, представників руху «УДАР-кидалово», інформацію про борги партії Віталія Кличка поширили всі провідні інформаційні агентства країни та близького зарубіжжя.

8 жовтня о 13.00 в приміщенні КП Муніципальне інформаційне агентство «Черкаси», за адресою вул. Байди Вишневецького 36, відбудеться прес-конференція на тему: « Ударне кидалово Черкаського УДАРу». Організаторами заходу є активісти руху «УДАР-кидалово» та громадська організація «Кропива». 

Екс-керівник окружного виборчого штабу партії «УДАР» № 194, голова Координаційної Ради ГО «Кропива» Олександр Безпрозванний та інші представники руху «УДАР-кидалово» розкажуть:

- Скільки коштів заборгував своїм колишнім співробітникам «УДАР» на Черкащині;

- Чому склалася така катастрофічна ситуація з невиплатами партією коштів за роботу на минулих виборах;

- Хто несе персональну відповідальність за фінансовий кидок на Черкащині;

- Чим завершилася судова тяганина у справі боргів партії;

- Подальші дії громадського руху «УДАР-кидалово» на Черкащині.

На прес-конференцію запрошуються всі зацікавлені особи – журналісти, громадські діячі, політики.

Телефон для довідок 093-687-98-37, Олександр Безпрозванний 
 

Loading...