Агрокорпорація зберігає земельний банк за допомогою терориста ДНР

Агрокорпорація на Черкащині зберігає земельний банк за допомогою терориста ДНР, який отримав землю шляхом підробки та фальшування документів.

Високопоставлений у військовій ієрархії ДНР терорист Сергій Добренко, отримав 2 га землі у приватну власність на своїй малій Батьківщині. Мова йде про село Матусів, Шполянського району, що на Черкащині. Безпосередньо оборудку із землею здійснювали секретар Матусівської сільської ради шляхом службового підроблення та рідний брат терориста. Після проведення всіх документальних процедур землю віддали в оренду відомій агрокорпорації. Далі про все по порядку і в хронологічній послідовності. 

Учасник АТО, який став терористом

Сергій Добренко, уродженець села Матусів був кадровим військовим ЗСУ та до початку військових дій проживав в Донецьку. У грудні 2014 року повернувся на малу Батьківщину, де зареєструвався як внутрішньпереміщена особа та отримав статус учасника АТО, в лютому-квітні 2015 року отримав пенсійне посвідчення та статус інваліда 3-ї групи.

Після завершення документальних формальностей виїхав на непідконтрольну територію де у червні 2015 року був призначений на посаду керівника апарату так званої «Ради Оборони ДНР» де проходить військову службу до цього часу. Публічно фігурував у ЗМІ ДНР як військовий ЗСУ який перейшов на бік ДНР. 

Ловкость рук від секретаря 

В той час як новоспечений воєначальник вже як кілька місяців освоювався на території ДНР, секретар сільради та рідний брат терориста вирішили оформити гарантовані державою 2 га землі на Сергія Добренка, як учасника АТО. 

Так 25 серпня 2015 року багаторічний секретар Матусівської сільської ради Любов Броварська виписала доручення на брата терориста Ігора Добренка, яке дало право останньому зібрати пакет документів на отримання терористом у власність 2 га землі. При наданні доручення сам терорист не був присутній і не посвідчував його, за нього підпис підробив брат, що вже встановлено почеркознавчою експертизою. За версією слідства відповідні дії як секретаря так і брата є відвертим і грубим порушенням законодавства. 

На фото Любов Броварська

Згодом за даними слідства брат терориста Ігор Добренко зібрав пакет документів на отримання у власність земельної ділянки та подав їх в обласне управління Держгеокадастру. При цьому родич неодноразово здійснював підробку необхідних документів. У квітні 2016 року було видано наказ держгеокадастру про надання земельної ділянки у приватну власність терористу, в травні дані внесені в державний реєстр нерухомого майна. 

Відзначимо, що влітку 2017 року коли дана тема тільки вийшла в публічний простір, а даних розслідування ще не було, журналістам Любов Броварська повідомляла, що терорист подавав всі необхідні документи особисто. Наразі слідство вже встановило, що на той час терорист перебував на території ДНР. 

На виборах Матусівської ОТГ у жовтні 2017 року Любов Броварська вкотре була обрана депутатом громади, цього разу від партії "Народний Фронт" та була обрана секретарем, плідно виконує свої обов'язки донині. 

Збереження земельного банку корпорації ЛНЗ 

Земельна ділянка яка була надана в приватну власність терористу перебувала в державній власності та в користуванні ТОВ «ЛНЗ-агро». Дане товариство надало письмову згоду на відчуження цієї ділянки терористу Сергію Добренку. 

Вже після реєстрації права власності за терористом, від його імені брат уклав договір оренди на дану земельну ділянку з ТОВ «Лебединська аграрна компанія». На даний час ділянка знаходиться під арештом за клопотанням СБУ.

Кінцевим бенефеціаром обох компаній є Кравченко Дмитро Вікторович, якому належить ціла група компаній агрокорпорації ЛНЗ-груп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОМЕРЛА ВОСКРЕСЛА ЩОБ УКЛАСТИ ДОГОВІР З ДЕПУТАТОМ-ДИРЕКТОРОМ

Останні новини