4 червня в Черкасах запрацював оздоровчий табір для інвалідів.

Оздоровлення у воді. У Черкасах відкрили безкоштовний реабілітаційний табір для людей із інвалідністю. У рамках програми «Повір у себе» на одному з черкаських пляжів двічі на тиждень проводитимуть заняття з гідрокінезотерапії. Також для людей із обмеженими фізичними можливостями проводитимуть лікувальну фізкультуру та психологічні тренінги.


4 червня в Черкасах запрацював оздоровчий табір для інвалідів. Двічі на тиждень на черкаському пляжі з 11 до 14-ї години безкоштовно проводитимуть заняття з гідрокінезотерапії. Професійні тренери займатимуться з людьми з обмеженими фізичними можливостями, навчаючи їх комплексу вправ для укріплення опорно-рухового апарату. На перше заняття завітало близько 25 людей із інвалідністю.

Дмитро Валяєв, інструктор із лікувальної фізкультури: «Каждый вторник-четверг мы вас ждем здесь. Приходите, приводите друзей, знакомых с любыми отклонениями в опорно-двигательном аппарате. Приводите их сюда заниматься в воде, пускай попробуют. Это безопасно, гарантируем индивидуальный поход».

Аби підтримати інвалідів у бажанні працювати над собою, над зміцненням свого тіла, на відкриття приплили моржі з Черкаського обласного клубу довгожителів під керівництвом Олександра Толбатова. Вони саме здійснили заплив до острова Чаїний і назад і вийшли до табору з води.

Олександр Толбатов, морж: «Мы хотели их поддержать каким образом: показать им, что можно, имея недостатки в здоровье. Можно себя, если заставить трудиться при помощи гидрокинезотерапии – упражнения в воде, – себя приподнять над собой».

Табір працюватиме до кінця літа. Ще два дні на тиждень інваліди матимуть змогу відвідувати заняття в Соснівському терцентрі соціальної допомоги. Там для них проводитимуть ЛФК, психологічні тренінги, йогу та трудову адаптацію.

Останні новини