Користувацький вхід

25 квітня в Черкаси приїдуть лідери опозиційних сил: Яценюк, Тягнибок, Кличко

25 квітня у Черкасах відбудеться загальнонаціональна акція протесту «ВСТАВАЙ, УКРАЇНО!» за участю лідерів опозиційних партій Олександра Турчинова, Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока та Віталія Кличка.

Час і місце проведення визначається.

Мітинги та марші у рамках акції тривають з 14 березня та відбулися вже у багатьох областях.

Опозиція скликає людей на протест проти політичних репресіх в Україні, з вимогою визволення лідера опозиції Юлії Тимошенко, проти знищення парламентаризму в Україні, а також з вимогою звільнення держави від злочинних дій влади.

Олександр Турчинов, зокрема, заявляє: «Відставку Кабінету міністрів Азарова підтримує більшість українців, «тому що «новий-старий» уряд вже протягом трьох років веде країну до міжнародної ізоляції та економічної катастрофи. Уряд Азарова веде країну до дуже небезпечної межі, «за якої вже стане неможливим швидко відновити економічну та соціальну ситуацію в країні. Чим скоріше ми відправимо цей уряд у відставку, тим більше шансів стабілізувати ситуацію в нашій країні, повернутись до нормального життя, дозволити нашим громадянам гідно забезпечувати свої родини, а Україні потрапити до Європейської спільноти».

Джерело: Про головне.
 

Останні новини