17-річний юнак "мінував" річпорт та ОДА в Черкасах

Черкаська поліція встановила особу, яка вчора повідомляла про замінування Черкаської ОДА та річкового вокзалу. Ним виявився 17-річний хлопець.

Як повідомляють в ГУНП, 22 червня до поліції міста Черкаси надійшов телефонний дзвінок з повідомленням про замінування. Було повідомлено, що заміновано річковий порт в місті Черкаси і невдовзі станеться вибух. Місце події огородили, а персонал і відвідувачів евакуювали. Вибухотехніки та кінологи провели обстеження об’єкту, вибухонебезпечних предметів не виявили.

Далі до поліції надійшло ще одне повідомлення про замінування. Цього раз телефонуючий повідомив, що заміновано будівлю Черкаської обласної державної адміністрації. Всі екстрені служби були перенаправленні за новою адресою мінування. Працівників та відвідувачів установи евакуйовано. В результаті обстеження будівлі ОДА вибухонебезпечних предметів також виявлено не було.

В рамках проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що повідомлення про замінування було здійснено однією і тією ж особою. Якою виявися 17-річний місцевий мешканець. Зловмисника затримали в одному з районів міста Черкаси.

Останні новини