14 лютого - День Святого Валентина!!!

Кохання – це енергія життя, як же його не вшанувати святом!

У свято закоханих ми сповнюємося кохання, душевної, емоційної близькості, тепла, радості, піднесення, якими ми ділимося з найдорожчими людьми. Це не просто один день календаря. Ми задовго до свята й довго після нього сповнюємося приємними емоціями, говоримо важливі слова, робимо важливі вчинки, почуття загострюються, щось в собі, в близькій людині відкриваєш нове, щось переосмислюєш, щось починаєш більше цінувати.

Ну, а тим, хто забув про існування світлих почуттів, про важливість людської близькості, День Валентина стане нагадуванням про те, що в житті першорядне.

Історія цього свята надзвичайно романтична, а назву воно отримало за іменем християнського мученика – Валентина, засудженого до смертної кари.

За однією з легенд, Валентин був видатним вченим, зцілював хворих від невиліковних недугів, в тому числі від любовної лихоманки. За іншою – вінчав закохані пари, незважаючи на заборону римського імператора Клавдія.

Слава захисника закоханих зробила Валентина знаним усюди в Італії, тому до нього зверталося багато молодих людей. Зрештою за свої добрі справи він опинився у в’язниці. Та любов і під склепінням підземелля відшукала Валентина. Він закохався у доньку свого тюремника і став посилати їй любовні листи.

Навіть у день своєї страти – 14 лютого – Валентин зумів передати коханій прощальну записку з короткою фразою «Від Валентина», яка потім стала означати вірність і кохання.

Пізніше церква зарахувала Валентина до лику святих, а закохані обрали його своїм покровителем. З тих давніх часів існує традиція – писати в День святого Валентина тим людям, яких кохають послання – валентинки, та дарувати подарунки.

Святкувати цей день в Україні стали нещодавно. Його прийняли не як релігійне свято, а просто як свято Кохання.

14 лютого – ще одна нагода виказати свої почуття до коханого або коханої.

То ж нехай щастить у цей день всім закоханим, нехай ваше кохання буде казковим і вічним!

 

Останні новини