1 березня відбудеться аукціоно з приватизації Черкаського приладобудівного заводу

Фонд державного майна України оголосив проведення аукціону з приватизації державного пакету акцій розміром 99,4554% у статутному капіталі акціонерного товариства “Черкаський приладобудівний завод”. Аукціон відбудеться 1 березня 2021. 

З 2004 року підприємство спеціалізувалося на випуску електротехнічних приладів для автотракторної та автомобільної промисловості України. Основний вид діяльності за КВЕД – виробництво електродвигунів, генераторів і трансформаторів. Серед інших видів: виробництво електричних побутових приладів, механічне оброблення металевих виробів, виробництво інструментів, електромонтажні роботи тощо. 

Станом на сьогодні основним джерелом доходів АТ “Черкаський приладобудівний завод” є здача приміщень в оренду. Наразі на підприємстві працюють 25 осіб.

Підприємство знаходиться в Черкасах на вул. 30 років Перемоги, 5/1, володіє комплексом будівель загальною площею 88 042 м² переважно виробничого та складського призначення. Загальна площа 5 земельних ділянок заводу складає 21,1 га.

Згідно з умовами приватизації, новий власник повинен не скорочувати колектив впродовж 6 місяців і сплатити наявні борги підприємства. Реєстрація на участь в аукціоні триває до 28 лютого 2021 року.

Дата проведення аукціону: 1 березня 2021 року.

Стартова ціна об’єкта: 14 452 823 гривень.

Детальніше про АТ “Черкаський приладобудівний завод” можна дізнатися за посиланням

Останні новини