Січень 2015

У Смілі може статися соціальний вибух - під загрозою закриття дві лікарні

У місті Сміла на Черкащині в заручниках новоухваленого бюджетного кодексу опинилося понад 500 працівників двох відомчих лікарень. Лікарям загрожує звільнення, через цю проблему зависло і питання ухвалення міського бюджету на 2015 рік – ціна питання порядка 20 млн. грн.

На Черкащині попрощалися з загиблими - на Сході продовжується невизнана українською владою війна

29 та 30 січня на Черкащині попрощалися з двома загиблими в Золотоніському та Тальнівському районах. В той же час на Сході продовжується невизнана навіть українською владою війна з агресором. 

На Черкащині нагородили останнього визволителя в районі

28 січня заступник голови Монастирищенської райдержадміністрації Руслан Терещук завітав у гості до учасника бойових дій, ветерана війни і праці Василя Ілліча Білокура для вручення нагороди.

В Черкаському дитсадку отруїлося 4 дитини

У період з 22 по 27 січня до Черкаської міської інфекційної лікарні госпіталізовано 4 дитини, які відвідували дитячий навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 91 “Кобзарик” з клінічними ознаками гострої кишкової інфекції, попередній діагноз: гострий гастроентероколіт невстановленої етіології, середньої важкості.

В Катеринополі зупинили несанкціоноване виготовлення вугілля - чи на довго?

Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Черкаській області про тимчасову заборону (зупинення) виробничої діяльності з виготовлення деревного вугілля, що знаходиться за межами смт Катеринопіль, без відповідних дозвільних документів.

Останні новини