Вересень 2014

Представника фонду "Морда до морди" побили на Драбівщині (Додане Відео)

Сьогодні на Драбівщині в одному із сіл, зазнав тілесних ушкоджень представник фонду «Лице до лиця» народна назва якого на 195 виборчому окрузі звучить як «Морда до морди». 

Бійці АТО можуть мати проблеми з отриманням заробітної плати

Сім'ї бійців АТО з початку жовтня можуть залишитися без грошей через новий наказ міністра оборони України Валерія Гелетея. Згідно термінового наказу Міноборони, обов'язковому до виконання всіма частинами та командирами частин в зоні АТО, до 1 жовтня всі військовослужбовці і мобілізовані повинні відмовитися від отримання грошового забезпечення на банківські карти і отримувати зарплату або готівкою, або на карти обраних МО банків, серед яких насилу врятований від банкрутства «Укргазбанк».

Прокурор провідав попередньо ув'язнених неповнолітніх - у них все ОК

Прокурор відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Черкаської області Тарас Самелюк днями відвідав неповнолітніх, які утримуються в Черкаському слідчому ізоляторі.

Майборода збирає депутатів та правоохоронців щоб обговорити наболіле

Голова депутатської групи «Гідність» у Черкаській обласній раді Любов Майборода ініціювала зустріч депутатів з представниками силових структур для обговорення зриву останньої сесії обласної ради та побиття депутатів.

Біля військової частини на Черкащині знайшли жорстоко вбитими двох чоловіків

Вчора поблизу одного з військових складів в Дубіївському лісі, поблизу с. Дубіївка, Черкаського району були знайдені вбитими двоє молодих чоловіків. 

Рятуючи 5-річну дитину рятувальники потрапили в квартиру через балкон (Відео)

29 вересня о 14:40 рятувальники виїхали до багатоквартирного житлового будинку на вул. 30-років Перемоги, де згідно із повідомленням в зачиненій квартирі на восьмому поверсі залишилася сама 5-річна дитина.

Останні новини