Серпень 2014

На Черкащині так об'єднують патріотів, що організацій стає все більше, а ладу все менше

Старе правило «розділяй і владарюй» як ніколи характеризує суспільно-політичну ситуацію на Черкащині. Паростки оновленого постреволюційного суспільства безнадійно грузнуть в міжусобицях та чварах між різними громадськими угрупуваннями. В цей же час ще не досить зміцніла влада намагається загравати з його елементами більшою мірою вносячи деструктив і в так непросту ситуацію. Днями в обласному центрі відбулося народження чергової громадської організації з гучною назвою «Обєднані патріотичні сили Черкаської області». 

Відкрито спеціальний рахунок для допомоги військовим

Черкаською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України при Координаційному центрі допомоги учасникам АТО відкрито спеціальний рахунок для збору коштів на потреби військовослужбовців, - інформують в Черкаській ОДА.

Улюбленицю Тулуба понизили на посаді в ОДА

Директора департаменту агропромислового розвитку Черкаської ОДА часів Сергія Тулуба, Криницьку Оксану Юріївну звільнено з посади та переведено на посаду першого заступника цього ж департаменту. 

На Черкащині триває публічна "травля" екс-ректорів

Представники громадськості озвучили ініціативу позбавити колишніх ректорів двох найбільших вишів Черкащини почесних звань. Зокрема представник ГО «Ультрас-Черкаси» Костянтин Мірошниченко просить обласну та міську ради на найближчих сесіях позбавити екс-ректорів ЧНУ та ЧДТУ, Анатолія Кузьмінського та Юрія Леги почесних звань. 

Останні новини