Липень 2014

Від сьогодні черкащанам не можна ходити до лісу

З 31 липня в лісах Черкащини оголошено 4 (високий) та 5 (надзвичайний) клас пожежної небезпеки. Причиною цьому є підвищений температурний фон без опадів. З огляду на це лісівники звертаються до мешканців області із проханням відмовитися від походів у ліс та лісопаркові зони.

Ще одного Тулубівського чиновника звільнили і одразу призначили в ОДА

Голова ОДА Юрій Ткаченко звільнив Валерія Вишиваного з посади директора департаменту екології та природних ресурсів ОДА і тут же призначив заступником начальника управління планування, розвитку та координації природоохоронної діяльності цього ж департаменту. 

Черкасько-Канівський Льоня хамелеон?

Народний депутат України з скандального 197 Канівського округу Леонід Даценко, який не так давно почав вкушати весь смак статусу нардепа та переносити всі «тяготи» слуги народу, починає відверто розчаровувати та навіть дивувати своїми заявами. Чи то до нардепа під впливом серйозної депутатської роботи на розбудову країни прийшов напад амнезії, чи змінився політичний момент достеменно невідомо. 

Найгірші прогнози Тимошенко озвучені на Черкащині набувають обрисів

Найгірші прогнози тоді ще кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко які вона давала перебуваючи з візитом на Черкащині в Холодному Яру починають набувати реальних обрисів. 

Гриценко розкритикував "Кулю в лоба"

Сьогодні відбувається позачергове засідання Верховної Ради на якому «воставший из ада» прем’єр Арсеній Яценюк буде намагатися проштовхнути пакет першочергових законів про внесення змін до бюджету та податкового кодексу. Однак проекти рішень депутати отримають в останній момент. Про це заявив народний депутат, черкащанин Анатолій Грицеко. 

Останні новини