Червень 2014

На Черкаському підприємстві виявили 60 тонн пестицидів

Спеціалісти Держекоінспекції у Черкаській області із залученням громадського інспектора з охорони довкілля 24 червня провели позапланову перевірку ДП "Черкаський завод хімічних реактивів".

Зради, погане забезпечення та відсутність права діяти - реалії служби у Слов'янську (Відео)

Днями громадський активіст з м. Умань, Черкаської області Роман Похольчук побував у м. Слов'янськ, яке є одним із епіцентрів бойових дій. Там у складі складі 2-го батальйону Національної Гвардії несуть службу 18 уманчан.

Президент нагородив пораненого під час АТО міліціонера з Черкащини

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу Указом Президента від 20 червня цього року були нагороджені працівники міліції.

За скандальним будівництвом у центрі Черкас стоїть екс-батьківщинівець

Ми вже повідомляли про спробу скандального будівництва прохідної арки в будівлі редакції газети «Нова Доба» за адресою вул. Хрещатик 223. Роботи по реконструкції планували розпочати 17 травня. Тоді це викликало неабиякий скандал і будівельники згорнули свої роботи. Активно тоді виступили проти будівництва як не дивно представники «Батьківщини» на чолі з депутатом міської ради Романом Діскантом. 

Біля Умані люди перекрили трасу Київ-Одеса

В ці хвилини біля міста Умань Черкаської області близько ста уманчан перекрили рух автобаном Київ-Одеса. Тим самим вони протестують проти так званого «перемиря» оголошеного Президентом України Петром Порошенком. 

Останні новини