Травень 2014

"Правильну" сагу про хату Черкаського губернатора написали журналісти (Фото, Відео)

Нещодавно журналісту нашого видання вдалося довідатися де мешкає не так давно призначений губернатор Черкащини Юрій Ткаченко. Ми провели невелику екскурсію у лісах Золотоніського району між селами Кидана Гора і Коробівка де і виявили тихе гніздечко губернатора у заплавах Дніпра. Вдалося зробити і невеликий фоторепортаж, ми про це вже писали.

Нардеп поклав відповідальність за можливі фальсифікації місцевих виборів в Черкасах на правоохоронців

Народний депутат Микола Томенко звинуватив у ситуації яка склалася в Черкасах навколо проведення виборів міського голови та міської ради правоохоронні органи.

У визначений законом термін Черкаська ТВК не змогла оголосити результати виборів - перерахунок триває

Черкаська міська територіальна виборча комісія не змогла у визначений законом термін оголосити результати виборів міського голови Черкас та депутатів міської ради. Така ситуація склалася у зв’язку з перерахунком голосів на значній кількості дільниць.

Батьків і дітей запрошують в парки міста відсяткувати день захисту дітей

Традиційно 1 червня громадські організації та благодійні фонди влаштовують для черкаської малечі розваги в парках та скверах. Цьогоріч запрошуємо батьків та їхніх дітей поринути в світ дитинства відразу на кількох заходах.

Лідер регіоналів Черкащини обіцяє зачистити Умань від Полякова та підконтрольного йому кримінального елементу

Народний депутат України, голова Черкаської обласної організації Партії Регіонів Антон Яценко обіцяє очистити м. Умань від криміналітету та рекету який прикривається імям Майдану. 

Лікарі попереджають про небезпеки які чатують на активних відпочивальників

За кілька днів розпочнеться найулюбленіша для більшості черкасців пора року – літо. А відтак – і період відпусток з відпочинком на природі. Однак лікарі попереджають про небезпеки які можуть зіпсувати відпочинок, зокрема про активізацію кліщів, які є переносниками збудників ряду важких інфекційних захворювань

Останні новини