Квітень 2014

Томенко пішов у громадський сектор і здибав там Порошенка

Народний депутат України із Чорнобаївщини Микола Томенко підтримав кандидатуру Петра Порошенка на пост Президента України. Про це він заявив сьогодні в інформаційному агентстві "Укрінформ " під час підписання з Петром Порошенко угоди про розроблення та реалізацію гуманітарної стратегії України, пише УНІАН.

Гриценко знову взявся за старе - критикувати владу

Верховна Рада дала Олександру Турчинову повноваження Президента – Верховного головнокомандувача. Турчинов не спроможний виконувати покладені на нього обов'язки. Це вже ясно всім. Під керівництвом Турчинова влада здала Крим, зараз влада здає Схід країни, далі – здача Києва?!Що робити? Негайно замінити Турчинова!» – звертається до українського суспільства через блог на «Українській правді» український політик родом з Черкащини, кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко.

Сьогодні і завтра центр Черкас перекриють

У зв’язку з проведенням святкового фестивалю здоров’я «Пліч-о-пліч», враховуючи звернення заступника голови–керівника апарату Черкаської обласної державної адміністрації Віталія Коваля, сьогодні виконком міської ради вирішив надати дозвіл на перекриття руху транспортних засобів.

Команда Одарича запустила зовнішню рекламу (Фото)

По місту зявилися біг-борди із зовнішньою рекламою партії Вільних Демократів Сергія Одарича. З огляду на їх змістовне навантаження команда екс-мера в останній місяць швидкоплинної кампанії зосередить свою увагу на самопіарі саме партії.

Після недолугої вимоги Самооборони керівництво "АТБ" прийняло Соломонове рішення

На флагштоках супермаркетів "АТБ" у Черкасах зявилися державні прапори. Як повідомляють користувачі соціальних мереж, синьо-жовті стяги з'явилися на магазинах, розташованих біля площі 700-річчя, на вул. Паризької Комуни, у центрі міста, біля залізничничного вокзалу та інших магазинах цієї мережі.

Останні новини