Березень 2014

СБУ на Черкащині залишиться Тулубівським

Вже більше ніж достатньо часу пройшло від моменту приходу до влади вчорашньої опозиції, а на Черкащині спостерігається кадровий колапс, який можна сміливо охарактеризувати відвертою кадровою імпотенцією нової влади. Епогеєм даного факту стало збереження посад та керівної структури служби безпеки на Черкащині. Як стало відомо нашому виданню, начальник управління СБУ в Черкаській області залишиться на своїй посаді, так само збережуть посади і заступники, більше того деякі особи навіть отримали підвищення. Про це ми і розповімо в цьому невеликому, але актуальному матеріалі.

"Високі стандарти" журналістики буде впроваджувати черкащанин

На час, поки голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Олег Наливайко керуватиме Державним комітетом з телебачення та радіомовлення, обов'язки керівника організації виконуватиме перший секретар Спілки черкащанин Сергій Томіленко. Таке рішення ухвалив Секретаріат НСЖУ на засіданні 27 березня, інформує Телекритика.

Олігархи України єднайтесь! - Фірташ підтримав Петра Порошенка

Прес-служба Голови ради групи компаній «Дмитро Фірташ груп» поширила заяву українського олігарха Дмитра Васильовича Фірташа, в якій він підтримав висунення на посаду президента України Петра Порошенка.

Черкаси на низькому старті (Частина 1)

25 травня цього року разом з Президентськими відбудуться вибори нового складу Черкаської міської ради та міського голови. Оскільки вибори фактично відбуваються за форс-мажорних умов конфлікту з Російською Федерацією вплив загальноукраїнської суспільно-політичної ситуації на ситуацію в Черкасах важко применшувати. Більше того, внаслідок перемоги революції, а потім перебирання її здобутків руками тих же олігархічних кіл, лише дрібніших, переформатовується суспільно-політична реальність.

Черкащину завішали патріотичною рекламою (Фото)

 

На Черкащині зявилися біг-борди із мирними пацифістськими закликами та закликами до єдності країни. Так в Умані на бігбордах красується реклама з патріотичними гаслами «Україна єдина. Страна одна» та «Ні війні. Нет войне». Про це повідомляє сайт міста Умані

Останні новини