Січень 2014

Микола Булатецький зірвав інформаційну бомбу

Сьогодні опозиціонер Микола Булатецький який написав заяву на вихід з партії ВО «Батьківщина» та був виключений з фракції «Батьківщина» у Черкаській міській раді провів викривальну прес-конференцію. Він назвав головну проблему як місцевої так і всеукраїнської опозиції – на його думку це проблема політичної корупції.

В Черкасах на вулиці замерз чоловік

З приходом справжньої зими є вже перші постраждалі від сильних морозів За добу через обмороження четверо людей звернулося до лікарів, одна особа загинула.

В Чорнобаї невідомі прикрасили офіс Партії регіонів та звернули голову Леніну

"В селищі Чорнобай Черкаської області невідомі патріоти за одну ніч прикрасили штаб Ригів та звернули голову "засновнику першої в світі держави трудящих" - товаришу Членіну" - йдеться в повідомленні спільноти "Правий сектор. Черкасбка сотня".

Регіонал пояснив опозиції, що тітушки та міліція у міськраді заради попередження вандалізму та порадів з ухваленого бюджету

Голова фракції Партії Регіонів у Черкаській міській раді Ігор Мельников негативно оцінив протест ногами опозиціонерів у міській раді та позитивно оцінив прийняття бюджету міста на 2014 рік. 

Перебування автівки навпроти ОДА обійшлося черкащанину в 1200 гривень

Минулої неділі черкащанин Сергій, який займає активну громадську позицію, вирішив зустріти представників "Автомайдану", що завітали до Черкас. Окільки йому було відомо із інтернету, що протестуючі приїдуть до будівлі Черкаської ОДА, то він теж вирушив туди, де й запаркував свою машину на "острівці безпеки" по бульвару Шевченка навпроти будівлі ОДА.

Міська рада оголосила Карасю "избавление", покарання буде згодом?

Депутати Черкаської міської ради проголосували за дострокове припинення повноважень заступника міського голови Черкас з питань діяльності виконавчих органів влади Павла Карася. Перед голосуванням в.о. міського голови Білоусов попередив, що проект рішення був готовий місяць тому, і не пов’язаний з будь-якими подіями.

Останні новини