Грудень 2013

Сьогодні на Дніпрі врятовано двох рибалок

З приходом холодів на Дніпрі вже з’явилась тонка крига. Проте нестійкі погодні умови не дають їй зміцнитись. Сьогодні на Кремечуцькому водосховищі в районі першого причалу (поблизу Черкас) відірвалась крига з трьома рибалками.

Рейтинг 50 найвпливовіших черкащан за підсумками 2013 року (Частина 2)

Аналітичним відділом ГО «Кропива» складено рейтинг найвпливовіших черкащан за підсумками 2013 року. Опитування було проведено в експертному колі серед політиків, журналістів, громадських діячів, юристів. Публікуємо другу частину рейтингу, першу можна переглянути тут.

Рейтинг 50 найвпливовіших черкащан за підсумками 2013 року (Частина 1)

Аналітичним відділом ГО «Кропива» складено рейтинг найвпливовіших черкащан за підсумками 2013 року. Рейтинг складено на основі опитування яке було проведено в експертному колі серед політиків, журналістів, громадських діячів, юристів. 

Тулуб так і не вийшов за "опозиційною ялинкою"

 

Після сьогоднішнього мітингу на площі перед Черкаською міською радою близько сотні євромайданівців вирушили до будинку губернатора Сергія Тулуба на вул. Університетська щоб подарувати йому ялинку. Ялинка не проста а вквітчана наліпками з написами про вимогу відставки Віктора Януковича. За задумом організаторів губернатор має передати її Президенту.

Тулубу на університетську несуть ялинку

В ці хвилини близько сотні мітингувальників «За Євромайдан» після імпровізованого мітингу біля стін Черкаської міської ради вирушили на вулицю університетська на якій проживає губернатор Черкащини Сергій Тулуб щоб подарувати йому ялинку.

Останні новини