Жовтень 2013

У Жашкові правоохоронці "накрили" злочинне угрупування

Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Черкаській області викрили організоване злочинне угрупування, учасники якого займалися збутом наркотиків на території Жашківського району. До складу групи входило троє місцевих жителів, віком від 27 до 42 років.

У руйнуванні "чумакової хати" винен не Тулуб, а посадовець який писав листа народному депутату

Саме до такого висновку можна прийти дивлячись на повідомлення Генеральної прокуратури за наслідками перевірки демонтажу «хати чумака».

Черкаська ДАІ не говорить всю правду про вчорашнє ДТП в результаті якого загинула 40-річна жінка

Знову і знову доводиться писати про скандальні ДТП. Цей рік видався насиченим на дорожньо-траспортні пригоди за участі чиновників та працівників правоохоронних органів. Яскравою ознакою таких пригод в яких гинуть люди є фактичне прикривання правоохоронцями їх винуватців.

Власник автомобільного гіганта не вестиме виборчу кампанію, бо вважає, що вона вже проведена, та просить не називати "парашутистом".

Вчора відбулася прес-конференція кандидата в Народні депутати України по 194 виборчому округу Олега Свинарчука. Власник автомобілебудівної корпорації "Богдан" переконував журналістів, що вірить в свою перемогу. Проте хочу розповісти читачам не сухі слова бізнесмена, що вирішив спробувати свої сили в політиці, а враження та акценти від спілкування з Олегом Свинарчуком.

Перш за все варто звернути увагу, на тверде переконання кандидата у перемозі на виборах. І це на фоні слів про те, що передвиборча кампанія активно вестись не буде - мовляв того, що він є власником виробничих потужностей "Богдана" в Черкасах достатньо для впізнаваності та перемоги.

Депутат Черкаської міської ради пояснив чому "тушконувся"

Я нікому не присягав на вірність – і відповідаю лише перед Богом та людьми, що за мене проголосували. Саме так коментує вихід із фракції Вільних демократів депутат Черкаської міської ради Сергій Гладких.

Під звуки партійного гімну регіонали змушують бюджетників ставати партійцями

28 жовтня на Шполянщині відбулися урочисті заходи з нагоди 69-ї річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників. Однак захід за своєю суттю та змістом повністю перетворився на пропагування ідей Партії регіонів.

Останні новини