Липень 2013

Традиції Леоніда Ілліча Брежнєва живуть - Тулубу вручили черговий орден

У рамках відзначення 1025-річчя із дня хрещення Київської Русі 30 липня голова облдержадміністраціїСергій Тулуб взяв участь в освяченні іконостасу в Успенському соборі, що у Каневі, повідомляє прес-служба голови ОДА.

Аграрії Черкащини серед лідерів по врожайності зернових

В Україні урожайність озимої пшениці цього року порівняно з минулим зросла на 20%. І на сьогодні аграрії збирають в середньому понад 33 центнера цієї культури з гектара. Збільшення досягається, в тому числі, завдяки використанню високопродуктивних вітчизняних сортів. 

Володимир Брожик боїться критичних оцінок реформування медицини

З метою уникнень критичних матеріалів щодо реорганізації дільничних лікарень у селах Пальміра та Домантове, що на Золотоніщині, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Брожик повідомляє, що при реорганізації зазначених лікарень якість надання медичної допомоги жителям сіл не знизиться. Про це інформує прес-служба відомства.

Цього року в Черкасах стало на два мільйонера більше.

За підсумками цьогорічної кампанії декларування доходів та майнового стану черкасцями подано до Державної податкової інспекції у м. Черкасах 3567 декларацій на загальну суму понад 4 млн. грн. 

Нові умови для вагітних: «Так, ми вас беремо на роботу, але трудову не оформляємо. Або якщо оформляємо, то лише на мінімальну зарплату», - голова комітету економістів Андрій Новак.

Становище всіх вагітних в Україні погіршилося після введення «податку на вагітність», який додає чотири місяці до пенсійного стажу жінки, йдеться у сюжеті ТСН.

В Черкаської міліції буде новий очільник - теж генерал

В кінці минулого тижня загадково був звільнений начальник УМВС України в Черкаській області генерал Валерій Дерновий. Звільнення головного міліціонера викликає багато запитань, а офіційних коментарів з цього приводу немає. З напівофіційних відомо, що його звільнили за віком. 

Останні новини