Лютий 2013

Сергій Тулуб: хто до нас прийде, той далі не піде.

«После вчерашних событий власть больше никому потакать не будет, а будет действовать согласно действующему законодательству. И, как говорил Александр Невский: «С чем вы к нам придете, вы от того и погибнете». Пусть думают: как, что и где делать. Если посмотреть новости, ни в одной развитой стране мира вы не найдете такой экстремистской политики со стороны оппозиции, как в Украине.

Опозиційний активіст Ігор Сичов подав на Одарича в суд

 Як повідомляє інтернет-газета Дзвін http://dzvin.org/ активіст молодіжного крила черкаської Об’єднаної опозиції, Ігор Сичов подав адміністративний позов на рішення виконкому Черкаської міської ради щодо встановлення п’ятиденного терміну повідомлення влади про масові заходи.

"Авгієві стайні" нового прокурора Черкаської області Геннадія Дем'яненка

16 січня 2013 року наказом Генерального прокурора України на посаду прокурора Черкаської області був призначений Дем'яненко Геннадій Олександрович.

Хоч і не довго Геннадій Олександрович на цій посаді, а певні позитивні зрушення ми вже можемо побачити.

Маленька Англія Черкащини.

Шукаючи тему для допису, ввів в пошуковик слово "Черкащина". А оскільки такі були налаштування, то і відкрилася в мене сторінка "Зображення". А на ній майже третина, це фотографії замку, що зберігся в селі Леськове Монастирищенського району Черкаської області.

Лідер громадської ініціативи "Досить нас дурити" Володимир Гончаренко: "Афера з кредитними спілками - це економічний Чорнобиль під прикриттям держави"

Про наболілу ситуацію з вирішенням проблеми повернення вкладів ошуканих вкладників кредитних спілок на прес-конференції повідомив лідер громадського руху "Досить нас дурити" Володимир Гончаренко. 

Ректори найпотужніших черкаських вузів відзначили річницю інавгурації Президента

Ректори двох найбільших черкаських вищих навчальних закладів активно долучилися до відзначення річниці інавгурації Президента. Це світле свято відбулося 25 лютого на Соборній площі та було трохи затьмарене "незрозумілими" виступами опозиції. Мова йде про старожилів освітянської та політичної ниви Черкащини - Кузьмінського Анатолія Івановича, ректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького, та Легу Юрія Григоровича, ректора ЧДТУ.

Останні новини