Січень 2013

Як обдурені УДАРом об"єднуються в соцмережах

Минулої п’ятниці, 25 січня, тернопільська інтернет-газета “Про все” ініціювала створення в соціальних мережах групи УДАР-кидалово проти політиків-шарлатанів, які обікрали пересічних українців і подають недостовірну інформацію Віталію Кличку.

Черкаська міськрада просить Кабмін погасити 1,7 млн гривень боргів за перевезення пільговиків перед тролейбусниками

Черкаська міськрада просить Кабмін погасити 1,7 млн гривень боргів із перевезення пільговиків перед тролейбусниками

Чи увійде втретє в одну й ту ж річку Євген Миронович Влізло?

Якось за істерією чуток щодо можливого звільнення Сергія Тулуба, засоби масової інформації забули про одного з фантомів команди губернатора на Черкащині - Євгена Мироновича Влізла. Колишнього голову Черкаської райдержадміністрації. Як ми вважаємо, незаслужено. І не приділяють його особистості гідної уваги.

Оборудка на мільярд

Як з’ясувалося, двоє черкаських підприємців, один з яких пов’язаний з готельним бізнесом, а інший — з видавничою справою на Черкащині, зареєстрували на чужі імена цілу низку підприємств, через які протягом року “конвертувалися” гроші підприємств, серед яких були також і державні.

Ексклюзивне інтерв'ю з Миколою Булатецьким, визнаного громадою Черкас народним депутатом України.

Шановні читачі сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі інтерв’ю з людиною яку Ви всі прекрасно знаєте. Це народний депутат України – Булатецький Микола Іванович. Який беззаперечно переміг на жовтневих виборах до Верховної Ради України по 194 одномандатному виборчому округу. Однак шляхом махінацій та відвертої брехні, влада анулювала його перемогу, а відтак і тисяч черкащан які за нього проголосували.

У Черкасах міліція за наказом влади заповзялася залякувати очільника міської організації ВО «Свобода»?

30 січня 2013 року, наступного дня після проведеного смолоскипного Маршу пам’яті Героїв Крут, що пройшов у місті, керівника Черкаської міської організації ВО «Свобода» Андрія Лупка заповзялася залякувати міліція, яка, вочевидь, діє за наказом обласної влади. Представники влади, за усіма ознаками, злякалися велелюдної ходи та віча й вирішили помститися свободівцям за своє боягузтво.

Останні новини