Інтернет-видання «Кропива»

було створено на початку 2013 року громадськими активістами Олександром Безпрозванним та Ярославом Нищиком. Для видання немає заборонених тем та особистостей, ми без особливих сентиментів називаємо героїв – героями, а негідників – негідниками, ми беремося за дослідження тих тем та проблем, від яких відмовляються всі.

Ми не дивимося на проблеми, явища процеси через призму влада-опозиція, а намагаємося дати оцінку максимально об’єктивно та незалежно, оскільки за виданням не стоїть жоден грошовий мішок. Видання є абсолютно незалежним у своїй редакційній політиці.

Ми є виданням максимально наближеним до читачів. Будь-хто з читачів в один клік може знайти наші контакти на сайті і в будь-який час доби повідомити резонансну інформацію, або розповісти про свою суспільно важливу проблему.

Ми працюємо як незалежне суспільне інтернет-видання Черкащини. Головними нашими принциповими завданнями є:

  1. Дати суспільству максимально незалежну та об’єктивну суспільно-політичну, соціально-економічну, резонансну інформацію регіону.
  2. Зробити ресурс самоокупним та таким, щоб приносив фінансову винагороду за роботу журналістів ресурсу.
  3. Реалізувати друге завдання – заробляння коштів, не ціною продажу першого завдання – можливості впливу на редакційну політику. Тобто зберігаючи повну редакційну незалежність ресурсу.

На сьогодні ані влада, ані опозиція не зацікавлені в існуванні незалежних ЗМІ. Однак з розвитком громадянського суспільства, громадськість має потребу в існуванні дійсно незалежних видань. Але за об’єктивну та незаангажовану інформацію необхідно платити. Платити стільки, скільки кожен вважає за потрібне.

З 2014 року наше видання повністю переходить на режим роботи у рамках незалежного суспільного-видання Черкащини. Тому кожен наш читач може долучитися до формування дійсно незалежного інтернет-простору регіону, перерахувавши певну суму коштів на рахунок видання. Таким чином за рахунок коштів отриманих за рекламу та від читачів, видання зможе зберігати цілковиту редакційну незалежність. Суспільство ж в свою чергу матиме можливість отримувати інформацію без маніпулятивних впливів власників медіа-ресурсів.

Перерахувати кошти можна на розрахунковий рахунок Громадської організації «Кропива» (ЄДРПОУ/ДРФО 38729233) в Черкаській філії ПАТ «Приватбанк» (18000, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 40 МФО 354347, код ЄДРПОУ 14360570).

Номер розрахункового рахунку 26002051516661, при перерахунку коштів через банк обов'язково в формі «призначення платежу» зазначити – добровільна пожертва.

Також кошти можна перерахувати на картку «Приватбанку» на ім’я Безпрозванного Олександра Миколайовича, номер картки – 5168 7572 3034 8643

Контактні номери телефонів журналістів видання:

  • 093-687-98-37 – Безпрозванний Олександр Миколайович

Реклама, платні послуги – 093-687-98-37

Редакційна електронна пошта: kropyva1@bigmir.net

Поштова адреса: 18000, м. Черкаси, вул. Смілянська, 129.

Останні новини