Користувацький вхід

В Леоніда Даценка вимагають 800 тисяч гривень.

Керівник комплексу "Авторіка" у місті Каневі Черкаської області звернувся до опозиціонера та неформального переможця парламентських виборів у 197-му Канівському окрузі Леоніда Даценка з проханням відшкодувати кошти за зламаний ліфт. За словами опозиціонера, керівник закладу звернувся зі скаргою про зламаний ліфт не тільки до нього.

"Наскільки я знаю, директор вокзалу вже телефонував до народного депутата Андрія Шевченка і теж просив допомоги у відшкодуванні збитків. Гадаю, що чоловікові треба перестати соромитися і вимагати відшкодування збитків у прямих винуватців – представників влади", - наголосив Даценко.

Нагадаємо, за підсумками парламентських виборів Леонід Даценко обігнав Богдана Губського майже на 5 тисяч голосів. Однак, за словами опозиціонерів, представники ОВК сфальшували 18 дільничних протоколів і визнали переможцем саме Губського. Щоб вивезти сфальшовані протоколи до Києва, голова Канівської ОВК Максим Онищенко викликав загін "Беркута", який виламав двері і силою вдерся до приміщення.

Інформація "Газети по-українськи".

Останні новини

Loading...