Користувацький вхід

Звершення паломництва на гору Афон Віктором Тимошенко, або моральні хитання переможця 198 округу.

 

Як нам стало відомо нашому виданню, в перших числах цього місяця народний депутат України Віктор Тимошенко, неоднозначний переможець округу 198 з центром у місті Сміла, звершив нетривалу паломницьку поїздку до Святої Гори Афон, що в Греції – одного з найулюбленіших місць паломництва православних християн з усього світу.

Очевидно керуючись потребою очищення душі, після нелегкої виборчої боротьби,  що велась далеко не притаманними для демократичного суспільства методами. Нагадаємо читачу, що саме на цьому окрузі зійшлися в нелегкій боротьбі гаманців  і неформального впливу два члени партії регіонів -  Вадим Решетняк та Віктор Тимошенко. Переміг тоді, як говориться -  найдостойніший. Старі перевірені методи забезпечили перемогу Віктору Тимошенку.

 До цієї подорожі він запросив настоятеля Свято-Покровського храму Сміли протоієрея Петра Дмитрука, як одного з найдосвідченіших священиків Черкащини, обізнаних в духовних питаннях.

Як бачимо, Віктор Анатолійович і надалі в післявиборчий період турбується про ввірений йому округ. Адже за неофіційною інформацією прорегіонівські переможці на округах отримали завдання працювати з прицілом на Президентські Вибори. 

В той же час залишається відкритим питання надання обіцяних коштів виборцям, які обіцялися фондом зазначеного переможця. Очевидно тих коштів які були витрачені на поїздку могло вистачити на покриття певної частини морально-духовного боргу перед виборцями. Але що таке борг перед виборцями в порівнянні з власним душевним неспокоєм.

 

Loading...