Користувацький вхід

Заборгованість по заробітній платі в Черкаській області буде погашена, але невідомо коли.

 

Невиплата заробітної плати або затримка в її виплаті є сучасними реаліями нашого життя. Незважаючи на те, що таке діяння є карним злочином, на Черкащині продовжує зберігатися порівняно високий рівень невиплат.

За оперативними даними загальна сума цієї заборгованості в області станом на 1 лютого 2013 року становила 13 млн. грн. Порівняно зі статистичними даними на 1 січня 2013 року заборгованість зменшено на 3,2 млн. грн. (на 19,7 %). Але ж звичайно це лише офіційна статистика. Реальні ж цифри очевидно значно відрізняються від наданих державними органами, оскільки значна частина працюючих не має офіційно оформлених трудових відносин. Відповідно ця верства працюючого люду є найменш захищеною. Якщо не брати суху статистику, як це роблять чиновиники, бо для них це просто цифри. То за кожною гривнею заборгованості стоять люди в яких є сім'ї діти яких треба чимось годувати. 

5 лютого заступник голови Черкаської ОДА Анатолій Безверхній та керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації взяли участь у Всеукраїнській селекторній нараді, яку провела Міністр соціальної політики Наталія Королевська.

Вона наголосила на необхідності складання графіків погашення заборгованих виплат та узгодження їх з відповідними міністерствами, представники яких на цьому ж засіданні дали пояснення щодо налагодження більш тісної співпраці задля вирішення згаданої проблеми з регіональною владою.

Після завершення селекторної наради заступник голови облдержадміністрації Анатолій Безверхній дав відповідні доручення начальнику Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Михайлу Склярову та іншим присутнім керівникам щодо активізації ліквідації боргів із виплати заробітної плати. Робота над погашенням заборгованості із виплати заробітної плати триває, інформують чиновники. 

Loading...