Користувацький вхід

"Золотоніський слід" у візиті Савченко на Черкащину (Фото)

На минулих вихідних, народний депутат, Герой України та неоднозначна і контраверсійна особистість, Надія Савченко відвідала Черкащину.

Після завершення новорічних свят політична активність зростає в тому числі і через загострення політичної боротьби в країні. Політичні сили перегруповуються та визначаються в умовах наближення Президентських виборів, а можливо і позачергових парламентських. 

На Черкащину Надія Савченко завітала як лідер партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко» та відвідала міста Корсунь-Шевченківський, Звенигородку, Чигирин та Золотоношу. Походи політиків в народ – цілком адекватна практика для просування своїх ідей, тому нічого незвичного в таких візитах немає. 

Загалом, візит донедавна одної з перших медіа-осіб українського інформаційного простору на Черкащину пройшов малопомітно та у спілкуванні з простими жителями громад. Однак знайшлися окремі ЗМІ, які посилаючись на «експертів» без прізвищ та імен, почали шукати «чорну кішку в темній кімнаті». Особливо важко це зробити, коли її навіть немає, але саме за наслідками візиту Савченко саме в Золотоношу на шпальтах висловлювалися «найсміливіші» політичні фантазії.

Суть їх зводилося до одного, що міський голова Золотоноші імовірно вів переговори про політичну співпрацю на можливих виборах з Надією Савченко яка висловлює «антиукраїнські тези». 

Такі політичні фантазії міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський прокоментував доволі стримано. 

- Я не коментую відверті дурниці. Але як міський голова залишаю за собою право зустрічати в Золотоноші всіх, хто дійсно переймається нашими проблемами, не обов'язково поділяючи іх політичні погляди. Бо я насамперед не політик, а людина обрана громадою для вирішення господарських проблем та покращення якості життя містян, - зазначив Войцехівський.

Насамкінець відзначимо, що будь-яка політична сила чи політик, які діють в законодавчому полі, мають повне право доносити свої ідеї до громадян. А представники місцевої влади, навіть у найглибшій провінції повинні принаймні не заважати цього робити. В будь-якому випадку не можна повертатися до практики коли одним політичним діячам надавалося всіляке сприяння, іншим чинилися перешкоди.
 

Останні новини

Loading...