Користувацький вхід

Злочини та події в Черкаській області за минулу добу

За минулу добу в органи внутрішніх справ УМВС України в Черкаській області надійшло 9 заяв про злочини. Вжитими заходами 5 з них розкрито за «гарячими слідами».

Державтоiнспекцiєю при наглядi за дорожнiм рухом припинено 61 порушення Правил дорожнього руху, допущене водiями, в тому числi 7 фактiв керування транспортом у нетверезому станi. Зафiксовано 3 порушення Правил дорожнього руху, допущених пiшоходами. Перевiрено 92 автомобiля. На штрафмайдан доставлено 3 автомобiля. Працiвниками ДАI здiйсненi виїзди та надано допомогу потерпiлим у 2 дорожньо-транспортних пригодах, в яких 1 особа загинула та 1 особа травмована.

До чергової частини Корсунь-Шевченківського райвідділу міліції звернувся 48-річний місцевий житель, який повідомив, що з підсобного приміщення його даного будинку викрадено бензопилу «Зоря» та болгарку, чим завдано збитків на загальну суму 700 гривень. Шляхом проведення слідчо-оперативних заходів, працівники міліції встановили, що крадіжку скоїв 31-річний непрацюючий, раніше судимий житель міста Корсунь-Шевченківський. Ведеться слідство.

В Чорнобаївський райвідділ міліції звернулася 43-річна жителька одного із сіл району із заявою про те, що з її підсобного приміщення викрадено 150 кілограмів пшениці. Сума збитків становить близько 300 гривень. Працівники міліції встановили, що крадіжку скоїв 41-річний непрацюючий, раніше судимий житель села Васютенці. Розслідування триває.

Loading...