Користувацький вхід

Завтра можуть зняти арешт з голови обласної організації ВО "Свобода" Юрія Ботнара

Завтра, 17 лютого, в Черкасах відбудеться засідання Апеляційного суду Черкаської області, на якому розглядатиметься справа голови обласної організаціх ВО "Свобода"  Юрія Ботнара, який з 28 січня перебуває під  домашній арештом.

Свободівця звинувачують за трьома статтями ККУ: організація масових заворушень, блокування та штурм адмінібудівель, зокрема Черкаської ОДА.

27 січня Юрія Ботнара викрали біля дому працівники МВС у штатському, а 28 січня Катеринопільський суд постановив застосувати до Юрія Ботнара запобіжний захід у вигляді тримання під домашнім арештом на термін 2 місяці.

На підтримку свободівця до суду запрошують усіх небайдужих. Засідання розпочнеться о 12.00 за адресою вул. Гоголя, 316, інформує прес-служба Черкаської обласної організації ВО «Свобода».

Нагадуємо, що звинувачення в бік Юрія Ботнара виглядають відверто зфабриковано та надумано. Оскільки як свободівці так і Юрій Ботнар не брали активної участі у революційних подіях на Черкащині, які призвели до штурму будівлі Черкаської ОДА. Зокрема Юрія Ботнара навіть фізично не було на Соборній площі. Тому з огляду на революційне затишшя, імовірно свободівця навіть звільнять завтра від відповідальності. Принаймні це було б логічне рішення. 

Останні новини

Loading...