Користувацький вхід

Завдяки "тушці-укропівцю" в Черкасах обрали виконком

Сьогодні на позачерговій сесії Черкаської міської ради завдяки «тушкуванню» представника фракції «Укроп» депутати мінімальною більшістю змінили регламент та «пакетом» затвердили новий склад виконавчого комітету. 

За новий досить однобічний промерський склад виконавчого комітету проголосувала мінімально необхідна кількість обранців – 22. За запропонований мером Анатолієм Бондаренком склад виконавчого комітету проголосувало 6 представників Блоку Петра Порошенка, 6 представників ВО «Батьківщина», 5 представників ВО «Свобода», 3 представника Радикальної партії, 1 представник «Укропу» та власне сам міський голова.

Голосуванню за новий склад виконавчого комітету передували заяви представників депутатських фракцій та питання внесення змін до регламенту.

Представник ВО «Самопоміч» Олексій Романов заявив, що сьогодні голосувати на позачерговому засіданні за зміну регламенту та новий склад виконкому не можна, оскільки внесення даних проектів рішень відбувався з грубим порушенням того ж таки регламенту.

- Згідно регламенту ми не можемо сьогодні розглядати дані питання, оскільки вони не пройшли належного обговорення в постійних депутатських комісіях. Порушено термін подання проекту рішення – на чергове засідання проекти мали б подаватися за 20 днів до проведення, на позачергове – за 3 дні до проведення, цих термінів не дотримано. Також не було обговорено кандидатури членів виконкому на депутатських комісіях, - заявив Олексій Романов.

Про те, що депутати не встигли ознайомитися з біографіями кандидатів та їх деклараціями заявив представник партії вільних демократів Максим Шадловський.

Заяви представників окремих фракцій не завадили мінімальною більшістю у 22 голоси спочатку ухвалити порядок денний в цілому, а після нетривалої перерви внести зміни в регламент. Суть змін до регламенту полягала у можливості «пакетного» голосування за весь склад виконавчого комітету.

На фото Павло Карась хльобнувши безкалорійної "кока-коли" пішов робити гучну заяву. 

Перед голосуванням за склад виконавчого комітету виступив депутат від ВО «Черкащани» Павло Карась, який заявив, що в місті відбувається бандитський переворот.

Після його короткого але полум’яного виступу за рахунок «зтушкованого» представника Укропу Михайла Бінусова новий склад виконкому було прийнято.

На фото Михайло Бінусов. 

Новий склад виконкому тепер має такий от вигляд, докладніше про вже обраних членів виконкому можна прочитати тут - це у переважній більшості представники ВО "Батьківщина" та наближені до міського голови особистості.

Таким чином заявлена попередньо Сергієм Одаричем антимерська коаліція у складі фракцій Партії вільних демократів, ВО Самопоміч, ВО Черкащани, Укроп не витримала першого ж випробування. А екс-меру Черкас тепер очевидно знову на нервах чергової політичної невдачі доведеться палити (Сергій Одарич заяляв, що в разі формування коаліції та її стійкості збирається кинути палити – ред.)

Як пояснив в коментарі виданню Інфоміст сам перший «тушкований» депутат цього скликання Михайло Бінусов такий крок він здійснив, щоб дати попрацювати новому меру над виконанням його обіцянок.

В той же час після «тушкування» укропівця політичні акції Самопомочі, Черкащан та й Партії вільних демократів різко обвалилися. То ж в майбутньому варто чекати ще більшої вже промерської більшості.

Останні новини

Loading...