Користувацький вхід

Затриманого чиновника міськради Черкас відсторонили від посади та відпустили

Затриманого за підозрою в отриманні неправомірної вигоди директора департаменту архітектури та містобудування Артура Савіна відсторонили від посади та відпустили під заставу.

Відповідні ухвали були прийняті 18 листопада Печерським районним судом м. Києва. За версією слідчих СБУ та ГПУ, вказаний посадовець, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою особистого незаконного збагачення, вимагав та одержав від фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду в сумі 105 тис грн, за сприяння в укладанні договорів про виконання проектно-вишукувальних робіт між Департаментом архітектури та містобудування цієї міської ради та фізичною особою-підприємцем, а також за підписання актів виконаних робіт за цими договорами.

Так мірою запобіжного заходу обрано тримання під вартою на два місяці з правом внесення застави у розмірі 104 тис. грн. На сьогоднішній день заставу вже внесено і чиновник перебуває на свободі.

Також Артура Савіна відсторонено від посади директора департаменту строком на два місяці.

Ухвали можуть бути оскаржені до Апеляційного суду м. Києва протягом п’яти днів з дня оголошення повного тексту 27 листопада.
 

Останні новини

Loading...