Користувацький вхід

Залізничники зливали за зміну до 500 літрів дизпалива

6 квітня близько 4:00 на території станції ім.Т.Шевченка затримано групу осіб. Затриманих спіймали на гарячому – якраз під час здійснення крадіжки дизпалива злитого з локомотива ТЕП№70-0082.

До складу вказаної групи осіб входили двоє залізничників: машиніст локомотива Олександр Катеруша та помічник машиністі Владислав Корольчук.

Вивезти викрадене дизпаливо крадії планували у автомобілі ВАЗ 2121, у якому було виявлено 8 наповнених дизпаливом каністр обсягом приблизно у 35 літрів. Поряд із місцем зупинки тепловозу також виявлено 7 каністр з приблизним обсягом 35 літрів та одна каністра обсягом приблизно 10 літрів. Всі каністри були наповнені викраденим дизпаливом.

При огляді тепловозу було виявлено спосіб зливу з магістралей паливної системи локомотива дизпалива. Відповідно до результатів контрольного замірювання об’єм викраденого дизпалива становив понад 500 літрів.

У ході надання пояснень правоохоронцям стало відомо, що зазначена група осіб на цій території вже протягом 5 років обкрадала залізницю, зливаючи по 400-500 літрів палива за зміну.

За даним фактом порушено кримінальну справу. Триває слідство. Встановлюється матеріальний збиток нанесений залізниці. Залізничників звільнено.

Прес-центр регіональної філії "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"

Останні новини

Loading...