Користувацький вхід

"Закон вареника" знову діє в стінах Черкаської ОДА

Спостерігаючи за чиновницькою раттю не можна не помітити, що вони більше нагадують вареників у макітрі які між собою тасуються, але дуже рідко випадають з неї. Так переходять з вищих посад на нищі, час проходить – знову йдуть на підвищення. 

Такий собі кругообіг чиновників в природі. Суттєво цей кругообіг порушили останні революційні події, але і вони до кінця не зламали це правило.

Останнім яскравим прикладом стала історія навколо начальника управління житлово-комунального господарства Черкаської ОДА Людмили Зарічної – екс-мера м. Цюрупинськ яку призвав на розбудову Черкас Сергій Одарич, а після першого імпічменту організованого Тулубом, перейшла працювати в апарат ОДА де і працювала донині і як виявилося буде працювати і надалі, але вже на посаді заступника цього управління.

Так нещодавно повідомлялося, що Людмилу Зарічну було звільнено. Однак з сайту ОДА інформація про звільнення зникла.

Як вдалося дізнатися виданню Прочерк Людмилу Зарічну все ж залишили працювати. Як пояснили у прес-службі її звільнили із посади начальника управління ЖКГ із переведенням на посаду першого заступника цього ж управління. Натомість у повідомленні на сайті йшлося просто про звільнення, а не про звільнення з переведенням. Тому оновлену інформацію згодом буде розміщено на сайті.

Зважаючи на потужну команду яка нині працює як в інформаційному так і організаційному блоці ОДА важко повірити, що це прикра випадковість. Очевидно на такий дешевий крок посадовці пішли, щоб не тривожити громадськість. Щоб все пройшло тихо і спокійно, та не вийшло.

Все це нагадує цікаву історію з екс-чиновником Вадимом Березою, який також зумів свого часу втриматися в когорті армії чиновників потрапивши під неабиякий прес громадськості.

Звичайно, що після революційних подій багато «вареників-чиновників» повилітало з макітри. Однак це зовсім не заслуга нової влади. Більше того, нові владці з радістю б залишили їх на нищих посадах у своєму підпорядкуванні, бо вони добре знають всі схеми. Однак який-неякий тиск громадськості присутній. Тому і змушені домовлятися про мирне звільнення за згодою сторін. Та звичайно без жодного аудиту їх діяльності.

Останні новини

Loading...