Користувацький вхід

Загострення між мером та секретарем - можливий імпічмент

Останніми днями в публічну площину вилилося загострення стосунків між міським головою Черкас та секретарем міськради. 

Суттєві протиріччя по ключових питаннях - освоєння коштів та земель міста між мером та секретарем вже зріли давно, але вперше так яскраво вилилися у публічну площину на останній сесії міської ради.

Так, коли секретар запропонував від депутатів, «дати доручення» міському голові про скасування тендеру на зимове утримання автошляхів на 65 млн. грн. умови якого розписані так, що в ньому не може взяти участь КП ЧЕЛУАШ то міський голова не витримав. Бондаренко пояснив, що не потрібно йому давати доручень та відзначив, що інтерес Радуцького – це забудова Соснівки та вплив на єдиний тендерний комітет.

Після перепалки роботу сесії було перервано через відсутність кворуму (засідання покинула фракція БПП та Партія вільних демократів). Але і після перерви було досить гаряче.

Депутат міської ради Михайло Бінусов заявив, що за врученням йому підозр про корупційне правопорушення стоїть ніхто інший як чинний секретар Олександр Радуцький (сам секретар та фракція БПП проігнорували продовження засідання)

- 19 квітня всі змогли побачити пафос представників правоохоронних органів, які мені вручали протоколи про корупцію. Це дійство було пов’язано з тим, що мало розглядатися питання відставки секретаря. Суддя Соснівського районного суду ухвалив рішення про закриття провадження та визнання відсутності у моїх діях корупційного правопорушення. Правоохоронці неофіційно повідомили мене, що ініціатором цього провадження був секретар міськради Олександр Радуцький. Тож прошу повторно поставити в порядок денний питання про дострокове припинення повноважень ним секретаря міської ради, – заявив Бінусов. 

Однак з голосу за внесення даного питання до порядку денного не голосували, після того як вичерпалися галузеві питання мер закрив сесію. Але очевидно, що до цього питання повернуться найближчим часом.

Тож меру потрібно зібрати за відставку секретаря мінімум 22 голоси. В свою чергу секретарю потрібно зібрати за відставку мера щонайменше 28 голосів депутатів. Більш міцнішою в даному випадку виглядає позиція міського голови. 

Нагадаємо, що Михайло Бінусов вже ініціював відставку секретаря, однак у квітні голосування по цьому питанню закінчилося провально – за відставку в таємному режимі проголосувало лише 8 депутатів.

Останні новини

Loading...