Користувацький вхід

Забудова за Драмтеатром вийшла за рамки обіцянок та прийнятих рішень

Скандальна житлова забудова за будівлею погорілого Драматичного театру росте швидкими темпами і вже вийшла за рамки обіцяної висотності. Самі ж обіцянки владців та забудовника виявилися звичайною брехнею.

Сьогоднішнє свіженьке фото свідчить про зростання дванадцятого поверху житлової забудови. Що виходить за рамки обіцянок та кінцевого рішення виконкому.

Нагадаємо скандал із наданням містобудівних умов та обмежень тривав навесні цього року. І завершився тим, що тоді мер Сергій Одарич наклав вето на рішення виконкому про дозвіл 12-поверхової забудови, та нібито добився від забудовника поступок.

Вони полягали в тому, що поверховість буде не вище 10 поверхів, про такий компроміс із забудовником Сергій Одарич повідомляв у Фейсбуці.

Згодом екс-мер Сергій Одарич став ще більш гнучким і кінцеве рішення виконкому було вже 11 поверхів центральна секція, по 9 – бокові.

На фото "компромісне" проектне рішення. 

На сайті Черкаської міської ради теж повідомлялося, що забудовник пішов на компроміс.

Відеофрагмент з засідання виконавчого комітету 10 квітня 2015 року, тут також іде мова про 11 і 9 поверхів. 

 

Однак зараз в базі даних Черкаської міської ради ми знаходимо інше рішення в якому вказується поверховість у 12 поверхів, нульова відстань до червоних ліній (в даному випадку до проїзної частини - ред.) вулиць Симоненка та Остафія Дашкевича.

Про те, що все буде «по 12» (тобто всі три секції будуть 12-поверхові ) говорять і в відділі продажу на місці будівництва. 

Будівельна фірма «Набережний квартал», як показує практика, знехтувала домовленостями і рішенням виконкому та будує далі. Що це було, самовільне рішення забудовника, домовленості з екс-мером важко сказати, але доветься відповідати на ці запитання вже новому меру та можливо контролюючим і правоохоронним органам. 

Відзначимо, що забудову за Драмтеатром повязують із місцевим бізнесменом Андрієм Бородаєм. А приклади появи «додаткових поверхів» не є чимось новим для «Набережного кварталу» - на вул. Гагаріна всупереч початковому проекту було добудовано два поверхи. На проблеми із введенням в експлуатацію будинку через це скаржився на екс-міського голову Одарича Андрій Бородай в ексклюзивному інтервю нашому виданню.  
 

Loading...