Користувацький вхід

За заявою Ботнара розслідують невстановлення камер відеонагляду

За заявою заступника міського голови Черкас Юрія Ботнара розслідується факт невстановлення камер відеонагляду за які було сплачено кошти.

Слідче управління ГУНП в Черкаській області розслідує кримінальне провадження за ознаками ст. 191 ККУ (розтрата коштів).

В ході досудового розслідування встановлено, що в лютому 2016 року було укладено угоду між департаментом організаційного забезпечення та ПП “Пронет”. Відповідно до вказаної угоди, постачальник зобов'язувався поставити апаратуру для запису та відтворення звуку й зображення згідно специфікації — 20 відеокамер направленої дії, 5 купольних відеокамер та обладнання для монтажу і їх підключення. Кошти в сумі 761 тис. грн. були перераховані в повному обсягу, але обладнання не було встановлено та введено в експлуатацію.

Згідно договору постачальник відеокамер мав здійснити монтаж обладнання, введення в експлуатацію, а також навчання обслуговуючого персоналу платника роботі з товаром.

Соснівський суд надав доступ слідчим до документації пов'язаної з виконанням угоди на поставку відеокамер.

Обладнання не було встановлено, а в червні 2018 року на той час директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук повідомила про “невелику затримку” із встановленням обладнання через нестабільну ситуацію на ПАТ Черкасиобленерго.

Нагадаємо, що Юрій Ботнар зацікавився невстановленням камер після того як суд поновив на посаді Лілію Маліщук. Раніше вона була звільнена за його безпосередньої ініціативи.

 

 

 

Останні новини

Loading...