Користувацький вхід

За сприяння власника Черкаського Азоту в США збудують Меморіал Голодомору

Відомий український олігарх Дмитро Фірташ погодився надати щедру пожертву у розмірі 2,5 мільйонів американських доларів для виконання фінансових зобов’язань, пов’язаних зі спорудженням Меморіялу Голодомору у Вашингтоні.

Для отримання дозволу на будівництво було потрібно створити тривалий фонд на суму повної вартості спорудження Меморіалу. Пожертва пана Фірташа допомогла повністю виконати це зобов’язання.

Пояснюючи свою підтримку Меморіалу Голодомору, Дмитро Фірташ сказав: "Крайовий Комітет США для Визнання Голодомору Ґеноцидом 1932–33рр. відіграє ключову роль в тому, що люди у всьому світі знають про Голодомор. Завдяки роботі Комітету, зусиллям багатьох небайдужих людей, у Вашингтоні з‘явиться Меморіал. Він стане нагадуванням теперішнім та майбутнім поколінням про трагічний етап в історії України».

Завдяки пожертві відомого олігарха спорудження Меморіалу почнеться вже в перші місяці 2014 року, а наразі на середину листопада 2013 року планується урочиста церемонія початку будівництва, яка відбудеться на місці майбутнього Меморіалу у Вашинґтоні.
 

Джерело: Прес-Центр

Останні новини

Loading...