Користувацький вхід

За п'яне водіння депутат позбувся мандату, але зберіг водійські права

За водіння автівки в нетверезому стані депутат Черкаської обласної ради позбувся мандату, однак був виправданий в судовому порядку.

Сьогодні депутати обласної ради підтримали дострокове припинення депутатських повноважень депутата від ВО Свобода Віталія Чміля. Його заява про складення депутатських повноважень була задоволена, інформує Вичерпно.

Нагадаємо, що народного обранця під час нетверезого водіння затримали в лютому цього року в Каневі. Обставини події були наступними - порушник рухався на автомобілі нічним містом та не реагував на вимогу зупинитися.

Приїхавши до місця проживання, він покинув автомобіль та намагався зайти в квартиру. Із застосуванням фізичної сили обранця було доставлено до районної лікарні де той в присутності свідків відмовився проходити освідчення на ступінь алкогольного спяніння. В результаті це й дало можливість депутату уникнути адміністративної відповідальності. Канівський міськрайонний суд закрив адміністративне провадження за відсутністю правопорушення. 

Сам обранець в судовому засіданні свою вину не визнав та переконував, що алкоголю не вживав. 

Таким чином Віталій Чміль втрачає депутатський мандат, однак уникає покарання у вигляді штрафу чи позбавлення водійських прав на певний строк.
 

Останні новини

Loading...