Користувацький вхід

Юрій Ботнар лідер ВО "Свобода" на Черкащині: " Тулуб попуститься в своїх апетитах і припинить пожирати Черкащину"

На сьогоднішній прес-конференції опозиційних сил Черкащини лідери місцевих  опозиційних партій представили громадськості своє бачення подальшої боротьби з владою загалом та командою Сергія Тулуба. Особливо яскравим був виступ лідера обласної організації ВО "Свобода" Юрія Ботнара. 

- Минулого вівторка відбулася зустріч ради опозиційних сил Черкащини.  Були вироблені чудові пропозиції по стратегії та цілях. Заплановано проведення ряду акцій, відбудеться запуск кампанії що покликана призвести до звільнення з посади Сергія Тулуба. Починаючи з 18 лютого почнеться активна діяльність присвячена інавгурації Януковича (25 лютого) це знаменна в негативному плані дата.
18 лютого о 13.00 відбудеться флеш-моб проти Сергія Тулуба. Потім Свобода проведе жалобний флеш-моб  25 лютого приурочений до знаменної, в негативному плані, дати в історії нашої країни - дати інавгурації Віктора Януковича. Також заплановане пікетування чергової сесії обласної ради. Боротимемося за право присутністі жителів на сесіях місцевих рад.

До 6 квітня, річниці призначення Тулуба, доможемося як не звільнення то хоча б того, що він попуститься в своїх апетитах і припинить пожирати Черкащину.

Партнерів по опозиції не можемо публічно критикувати. Проте ми внутрішньо закликаємо до впливу на депутатів місцевих рад  які недопрацьовують в плані опозиційності. Також закликаємо своїх партнерів більш ретельно добирати кандидатів в депутати, оскільки наближаються місцеві вибори. Опозиція на Черкащині перемагає тотально.Щодо опозиційної адміністрації, в колі опозиції одноголосно зійшлися, що не буде губернаторів, лідерів - це і буде нашою силою, - розповів Юрій Ботнар.

Loading...