Користувацький вхід

Вживаються всі заходи для приведення автошляхів міста до ладу

Оперативно вживаються всі заходи для приведення авштошляхів міста до ладу за наслідками погіршення погодніх умов.

Після закінчення снігопаду автошляхи будуть приведені до ладу в мінімально можливий термін. Про це повідомив підприємець Андрій Бортник. 

- 25 грудня, відповідно до прогнозу укргідрометеоцентру "Складні погодні умови - сильний сніг та мокрий сніг, хуртовини, ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с", було здійснено попередню обробку автошляхів реагентом. Зараз проводиться розчистка, після якої йде обробка автошляхів сіллю. На дорогах загалом працює 28 одиниць спеціалізованої техніки, є ще техніка в резерві. Станом на 0.55 26 грудня загальний пробіг техніки склав 812 км, - повідомив Андрій Бортник. 

Як повідомив нашому виданню підприємець, роботи ускладнювалися ще й тим, що вночі сніг змінювався на дощ.

- Вночі сніг багаторазово змінювався на дощ, що при мінусовій темперетурі об'єктивно неминуче призвело до накатування. Разом з тим, попередню обробку авштошляхів було проведено вчасно, що дасть можливість оперативно завершити всі роботи по завершенню снігопаду, - зазначив Бортник. 

Водіям варто бути особливо обережними під час снігопаду. Після закінчення снігопаду дороги будуть приведені до ладу мінімально можливий термін.
 

Останні новини

Loading...